Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nektek volt már rossz névnapot...

Nektek volt már rossz névnapot/születésnapot? Mit csináltatok ekkor?

Figyelt kérdés
Ma van életem egyik legrosszabb napja ( mert szerintem lesz még rosszabb is ). Igen ma van a névnapom. Ma az 1.személy,aki igazából,tényleg felköszöntött az apa volt délután 2-órakor. Anya reggel elfelejtette( igen tudom,hogy nekem az eszemben volt,de nem szóltam neki nem tudom miért. Talán azért mert nem a gyereknek kell eszébe juttatni a szülőnek. ) Na mindegy. Nem egyáltalán nem mindegy rossz s szomorú hangulatba indultam iskolába. Az út során azt győzködtem magamban,hogy bárkinek lehet rossz napja,nem baj ha anya elfelejtette. Sőt szerintem még az osztály társaim,barátaim is fel fognak köszönteni,s így már kicsit jobb kedvvel mentem be a suliba. ( ilyenkor azért tudni kell nálunk hét kezdő imádság van ,szóval indultam oda ahol az osztályom állt. ) Mindenki köszönt nekem,s azt vártam mikor nyögik ki,hogy BOLDOG NÉVNAPOT JULCSI! Semmi ehhez hasonló válasz nem érkezett.Reméltem imádság közben, hogy ha ennek vége lesz valaki,bárki felköszönt. Közben megjöttek a barátaim,köszöntünk egymásnak s nem történt semmi.Sok, ezer kérdés megfogalmazódott bennem: talán majd az imádság után köszöntenek fel? ; talán elfelejtették? ; talán direkt nem köszöntenek fel?.....Mikor vége lett az imádságnak mindenki igyekezett felmenni az osztályba s közben a hétvégéjüket mesélték. A nap folyamán senki de senki nem köszöntött fel. Még volt egy gyerek is aki -tök kölcsön,bunkóz volt velem ( tesin mással állt párban,kémia órán pedig elült mellőlem egy másik lány mellé.Ez mind nagyon rosszul esett nekem ). Testvérem meg telefonon köszöntött fel. ( azóta sem ölelt meg és adott nekem puszit. Ez talán még rosszabbul esett. ) Anyának már végre eszébe jutottam.

2017. máj. 22. 18:48
 1/5 anonim válasza:

Én az egész osztályommal jóba vagyok, de nekem is amikor volt a szülinapom, csak odaböktek egy "boldogot", és ennyi (abból se mindenki). Nem zavart, mert ugyan jóba vagyunk, de nem barátok. Az viszont egy kicsit igen, hogy a legjobb(?) barátnőim is tök könnyen letudták..


Bár, nem reagálhatod túl? A névnap amúgy sem olyan nagy cucc, legalábbis, szerintem.

Anyud valószínűleg úgyis sietett, szerintem csak elfelejtette. Meg azért egy felnőtt embernek sokkal több mindent észben kell tartania.


És így a végére.. nem tudom, mennyire számít, de boldog névnapot:)

2017. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Boldog névnapot! Ne pörögj ezen, ez semmiség ez az egész ügy.
2017. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne reagalj mar ennyire tul egy nevnapot.
2017. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A névnap nem olyan személyes ünnep, mint pl egy születésnap, nem kéne Ennyire magadra venni. Naptárt kell hozzá nézni, észben tartani a nevek pontos dátumát... Én ebben soha nem voltam jó, kb 3 szülinapot ha meg tudtam jegyezni (anyukámét, legjobb barátnőmét - bár az övénél is többször elgondolkodom, melyik nap is), nemhogy a naptári neveket... Máig sem tudom, mikor van a legjobb barátnőm és családtagjaim névnapja, általában a Facebook alapján tudom meg, vagy valaki szól a családban. Nem tudom, hány éves vagy, de ha életed legrosszabb napja attól van, hogy valaki nem köszönt fel névnapodkor, irigyellek. Ahogy az emberek idősődnek, egyre kevésbé kapnak köszöntést, bulit, lufit, tortát. Én már annak Örülök, ha időt tudunk szakítani egymásra a barátaimmal és családommal a születésnapom hetén egy 2-3 órára.
2017. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azta, micsoda szörnyűség! :o :o :o Ne itt panaszkodj, senkit sem érdekel. Van olyan barátnőm, akit ver az apja, de még egyszer sem rinyált érte. Szánalmas vagy.
2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!