Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ez gond lenne? A többi lent

Ez gond lenne? A többi lent

Figyelt kérdés

Az van hogy ma van a névnapom sima átlagos nap és kicsit rossz érzés hogy nem mondták legalább hogy boldog névnapot nem akarom mondani hogy ki nem mondta családtag ennyit mondok és szerintetek ez gond ?vagy csak simán elfelejtették és túl reagálom nem nagy unnep de azért ..

Helyes irásert bocsi



2017. szept. 2. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldog névnapot kívánok neked! És ha még mindig nem kívánt neked, akitől várod és jólesne, akkor nyugodtan menj oda hozzá és mondd: Ma van a névnapom, kérek egy puszit!
2017. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot :)
2017. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy sokszor én is csak odatolom a képem, hogy névnapom van, úgyh ma nem én mosogatok vagy vmi ilyesmi :D de volt már, hogy a szülinapom esett ki számomra fontos személynek, de sebaj, közöltem vele :) elhiszem, hogy rosszul esik, és megértem :s
2017. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és akiktől vártam volna közülük az egyik mondta
2017. szept. 2. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot drága! 😙
2017. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Boldog névnapot, Rebeka! :)
2017. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és honnan tudtad hogy Rebeka mondjuk benne van a naptárban :-):-)😅
2017. szept. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!