Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek szóljak a páromnak...

Szerintetek szóljak a páromnak, hogy elfelejtette a névnapomat?

Figyelt kérdés
Már egy hónappal ezelött kivettem egy szabadnapot a névnapomra. Otthon sütöttem, főztem stb és vártam, hogy valami történjen. Az összes közös ismerősünk felköszöntött. Este amikor elment fürdeni akkor behívott a fürdőszobába gondolom, hogy legyen valami, de őszintén szólva annyira rossz kedvem volt, hogy sok kedvem nem volt hozzá, inkább befeküdtem az ágyba. Után még megkérdezte, hogy miért van rossz kedvem.. nem mondtam neki semmit. Nem várok ajándékot, de legalább egy puszi jól esett volna. :(
2017. szept. 11. 18:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
56%
Igen mindenképp!
2017. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg duzzogj tovabb, lehetoleg ne is mondd meg neki hogy miert, vagy csak annyit, hogy 'tudod te azt', vagy 'majd ha te is ateled, megtudod', siros szemekkel, huppogve. Az sokat fog segiteni a helyzeten.


Tipikus noi hisztit adsz elo, aztan amikor esetleg leesik neki hogy valami nem stimmel, inkabb duzzogva lefekszel - hat ebbol aztan jol megerti am, mi van... Lehet azt se tudta, hogy te most tartod a nevnapodat, mert mondjuk evente van 5 belole.

2017. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Felesleges ekkora felhajtás egy jelentéktelen mesterséges dolognak és cirkuszolni siránkozni . Egy régi csajom állandóan azt leste mikor mit kap kitől és elvárásai voltak . Aztán mikor rajta lett volna sor az kimaradt vagy direkt gagyi cuccokat vett , amikor a nívót én is csökkentettem butik bazár jellegűre akkor óbégatott , szemtelen lotyó volt .
2017. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell ekkora ügyet csinálni egy névnapból. Azt mondod, főztél, sütöttél. Mikor hazajött, akkor kellett volna mondani, hogy névnapod van és így szeretnéd vele megünnepelni. Hidd el, bepótolta volna az elmaradt köszöntést... én is sok névnapot elfelejtek, egy-két nappal később köszöntök, mert nem látom állandóan a névnaptárt, se a fészbukot.

Nem kell mártírkodni, meg rájátszani a sértődésre, nem tett semmi rosszat, csak nem figyelt. Ha nem drámázol, lett volna egy kellemes estétek és a kérdést sem kellett volna kiírnod.

2017. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez a legrosszabb, amit egy kapcsolatban tenni lehet, hogy valamin bosszankodsz, de nem mondod el. Akkor rögtön el kellett volna mondani, amikor rákérdezett, hogy miért van rossz kedved.

Egyébként meg szerintem felesleges sütni, főzni névnapra. Inkább neked kedveskedjenek. Vagy magadnak sütöttél?

2017. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt sem tudom mikor van a saját névnapom, tudod ki foglalkozzon még a máséval...
2017. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne jatszmazz, a ferfiak abbol ertenek, ha kerek perec a kepukba vagod, hogy mi baj van. Bar szerintem a nok is. Mar regota ezen rugozol, ahelyett, hogy az elejen tisztaztatok volna, bocsanatot kert volna es most beke es nyugalom lenne.
2017. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Meglehetős messze vagy még a felnőttségtől.
2017. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez jó szánalmas. Ahelyett, hgoy kinyitottad volna a pici szád, duzzogtál, mint egy dedós.


Az ugye megvan, hogy ezt hosszú távon nem tolerálja senki?

2017. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is már előre kellett volna szólni. Csak nem titokban sütöttél-főztél? Akkor kellett volna mondani, megosztani vele, hogy a névnapodra készülsz.

Persze, látnia kellett azt is, hogy a többiek felköszöntenek; nem is tudom.

És mi a neved? Amit elfelejtett? Lehet, hogy nem is annak hív; vagy igen? Mert lehet, hogy azért felejtette el.


Utólag is mondd meg neki, érezze csak rosszul magát, hogy nem figyelt oda. Hiszen be is írhatta volna a naptárjába, ha olyan feledékeny.

2017. szept. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!