Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Névnapra csoki mellé még mit...

Névnapra csoki mellé még mit tudtok ajánlani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 hónapja ismertem meg egy táborban. Sokat beszélgettünk, egy közös baráti körrel össze jártunk nyáron és még jobban megismertem és hát megtetszett nekem.

Hamarosan itt a névnapja (tudom hogy csak egy névnap) és szeretnék neki kedveskedni. A kedvenc csokija már megvan. Mellé egy olyan tárgyat vennék amit mindennap használ. Annyira nem ismerem az ízlését ékszerek és ehhez hasonlók terén, ezért olyan dolgot szeretnék neki venni ami mindennapi de személyes és én jutnék róla eszébe.

Milyen ötletektek van amivel biztos nem nyúlok mellé és örülni is fog?

Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi de fiúk is írhatnak.


Köszi a tippeket előre is. :-)

Én 20/F ő 17/L


2018. szept. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami vicces kis szőrmók, amit lehet szeretni.
2018. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vibrátor
2018. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami jó könyvet, ami nemcsak szórakoztató, de tanulságos is.
2018. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon személyes ajándékot még nem érdemes venni ilyen rövid idő után, ékszert, parfümöt, ruhát főleg nem ajánlom, max akkor, ha kéznél van egy profi barátnő, aki tud segíteni.

Virág esetleg? Snassznak hangzik, de a legtöbb lány/nő örül neki :) bár én már a csokit is nagyon értékelném, örülnék, hogy valaki ennyire figyelmes.

2018. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Köss egy masnit a farkadra.
2018. szept. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!