Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ti köszöntenétek ilyen esetben?

Ti köszöntenétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, őszintén, hát nem választottuk be egymást az életünkbe (szüleink idősen házasodtak össze, és így ismerkedtem meg én is anyám férjének a lányával, de nem volt szimpátia valahogy egyikünk részéről sem igazán). Felnőttek vagyunk, bővel 30 fölött.

A lényeg, hogy ez már egy 15 éves történet, az elején, hogy jó benyomást keltsünk, elkezdtük köszönteni mi is egymást a csajjal (névnap, szülinap). De mivel egyre feszültebb lett a helyzet azon a néhány ritka alkalomkor is, amikor találkoztunk a szüleink révén, családi eseményeken, ezért egyikünk (konkrétan) én, befejeztem a köszöntgetést a "mostohatesómmal". Évek teltek el így, aztán váratlanul két éve írt a névnapomra, nagyon meglepődtem. Pár hónapra én is írtam a szülinapjára, aztán ő is az enyémre (egy emailre gondoljatok csak, semleges/udvarias köszöntés). Oké, hát ehhez tartottam magam, de pár hónapja (ugyanazon hónapban) volt a szülinapunk, az övé előbb 4 nappal. Én írtam neki szülinapi köszöntést, ő viszont nem írt az én szülinapomon. Jó, hát nem halok bele. De most lesz az ő névnapja, egy hét múlva kb. Most én írjak így neki?

Vagy hagyjam az egészet? Annyira nyűgös ez így.



2019. márc. 8. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem köszönteném. Ha ő tavaly a szülinapodat kihagyta, annak ellenére, hogy te pár nappal előtte köszöntötted az ő születésnapját. Szerintem hagyjátok az egészet.
2019. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez így nekem nagyon kényszer köszöntése kinek làtom. Hagyjàtok az egészet és kész.

2019. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!