Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Rosszul esne ha a párotok ezt...

Rosszul esne ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Elmentem vele a boltba, és a szemem elött vett a , családtagjainak és nekem is virágot. És akkor adta oda amikor hazavitt.

örültem neki, meg is köszöntem, de picit romantikusabb szitut vártam tőle. 2 éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt. Mit gondoltok erről? Nektek is rosszul esett volna?

20/L



2021. márc. 8. 00:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát, legalább gondolt rád!
2021. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint a semmi! A ffiak többsége nem valami kreatív ilyen téren, szóval ne keseredj el!
2021. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
43%
Egy kicsit rosszul esne.
2021. márc. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha lány lennék nem esne rosszul,örülnék a virágnak,de furcsállnám hogy miért nem rögtön kaptam meg.Én a legtöbbször volt barátnőmnek úgy vettem valamit,higy nem volt ott.De ha ott volt,akkor a fizetés után egyből odaadtam neki.
2021. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy
2021. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Kevesebb Disney mese kellett volna... Mit vártál, zenét és tüzijátékot? 🤦
2021. márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége elég egyszerű teremtmény, ha romantikáról van szó, ne hibáztasd ezért, nem direkt csinálta. Ettől még szeret. De megemlítheted neki normálisan, hogy máskor úgy csinálja már, hogy legalább meglepetés legyen. Te sem előtte veszed meg pl. a névnapi ajándékát.
2021. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Kérlekszépen nyilván a fertőzésveszélyt csökkentendő nem kétszer ment a boltba, egyszer veled, egyszer nélküled. Felelősségteljes, becsüld meg :-)
2021. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy esne rosszul. Megköszönném a virágot és kész. Legalább eszébe jutott. Az én párom semmilyen dátumot nem tud megjegyezni, elég rossz ebben. Mondjuk nőnapra a hétvégén már megvette a virágot és odaadta. De ha nem adott volna, az sem zavart volna, mert én nem annyira szeretem ezt az "ünnepet".

De mondjuk születésnap az más...

2021. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sdujeki36g válasza:
87%
Te legalább kaptál valamit örülj neki
2021. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!