Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ha nem veszek nekik virágot...

The Best Nr.1 kérdése:

Ha nem veszek nekik virágot nőnapra, az szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Igazából a munkahelyemről lenne szó, egy bevásárlóközpontban dolgozom. Van 2-3 hozzánk közel eső bolt, néha szoktunk rövideket beszélgetni az ott dolgozókkal.

A munkatársam vett nekik egy-egy szál virágot, de az is igaz hogy ő sokkal többet beszélget velük, eléggé jóban vannak, míg én csak úgy "tiszteletből" beszélek néha velük általános dolgokról, sőt vannak olyanok akiknek éppen csak köszönni szoktam. Emellett van 2 munkatársnőm akikkel nem találkozok mivel más-más napon dolgozunk.

Mivel nincs anyukámon kívül senki hozzám közel levő nő jelenleg, ezért csak neki szeretnék venni egy nagyon szép virágot. Nem akarok bunkónak sem tünni, ezért gondoltam hogy megkérdem, ti mit gondoltok erről?



2021. márc. 8. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha ők felköszöntöttek téged férfinapkor, akkor neked is illik őket. Egyébként nem.
2021. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz nekik próbaként,ha amikor odaadod és értékelik az természetes,viszont ha az év többi napján se lesz nagyobb köztetek az összhang a mostaninál,akkor a legközelebbi nőnapra már nem veszel.
2021. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem azért köszöntök fel valakit, mert engem felköszöntenek, hanem mert Én olyan ember vagyok, aki felköszönt másokat. Jó lenne ezeket a "szemet szemért" értékrendet elfelejteni.
2021. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!