Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ezzel most mi a gond?

Ezzel most mi a gond?

Figyelt kérdés

Férjem felköszöntötte a 4éves lányunkat IS nőnap alkalmából. Ezért a nagymama egyből támadott, hogy gyereket nem szokás csak gyereknapon.

Nőnapon csak a párodat köszöntöd.

Csak szerintem nem igaz? Nálunk az volt a szokás, hogy munkatárs is, osztálytárs is stb mindenki. Sőtt a gyerekek is köszöntik a nagyszülőt.

Akkor miért ne lehetne egy 4évest aki ráadásul a lányod?



2021. márc. 8. 16:53
 1/5 anonim válasza:
45%

Ilyen hulyesegen osszeveszni..

Bar azert hozzateszem egy 4 evest NONAP alkalmabol tenyleg nincs ertelme felkoszonteni de az apja azt mondd neki amit akar...

Szerintem nalunk kamasz kor korul kezdodott h nekem is azt mondtak hogy boldog nonapot.

2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy 4 éves kislányt lánynapon kell felköszönteni. Nem hiszem el, hogy ennyit sem tudsz. 😁
2021. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs vele semmi gond,amikor valaki jó szívvel felköszönti a másikat.
2021. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Legalább tudatosúl benne, hogy ő nő (lesz).
2021. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Mi is mindig kaptunk a húgommal virágot apánktól nőnapon. Kisebb csokrot, mint anyánk, de kaptunk.

Nagyon örültünk neki. Nagy dolog volt, olyan felnőttes.

Szerintem helyes dolog, ha egy apa örömet akar szerezni a kislányának, ne hallgass anyósodra.

2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!