Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mi a véleményetek a barátnőmrő...

Mi a véleményetek a barátnőmről, hogy fel ne merjem köszönteni nőnap alkalmából, mert szerinte egy undorító szexista ünnep, amiatt, hogy csak a neme miatt ünnepeljék?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Hogy megérdemli.
2023. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Ostoba feminista tyúk
2023. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van. Ha valóban ezt mondta, akkor ennyi információ alapján a barátnőd valószínűleg egy NAWALT (Not All Women Are Like That - azt jelenti, hogy nem minden nő rossz/feminista/hipergám/stb.). Másszóval normális/ideális nő.
2023. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%
Én férfiként teljesen egyetértek vele, örülnék egy hasonló gondolkodású barátnőnek.
2023. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem akarja hát ne tedd. Ez a véleményem. Én meg nem tartok szülinapot.
2023. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nekem meglepő, de tiszteletben tartanám a kérését.
2023. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Tiszteletben tanrtanám.
2023. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Tiszteletben tartanám, bár 3 a feminizmus az egy pozitív irányzat és a feminista nők is szeretik a nő napot.
2023. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes jelenség ez amúgy, mert az ünnep eredeti értelme a nők egyenjogúságáról szól. Ezen a napon több tízezer texilgyári munkásnő tüntetett Amerikában még a 19.század közepén, a normális munkafeltételek, az emberi munkaidő és megélhetés miatt.

Ettől függetlenül szerintem tartsa, aki akarja, de aki nem akarja, az sem baj. Nálunk a családban sem tartjuk. Nagymamám és anyukám sem szerette. Őket a kommunistákra emlékeztette.

2023. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fura hogy ennyire utálkozóan fejezte ki, de egyébként valamennyire egyetértek, csak a nemem miatt nem kérek elismerést :)

Csak elég erősen fejezte ki magát, de ha nem szeretne köszöntést, akkor tiszteletben kell tartani

jan. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!