Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Miért van az hogy a nőnap...

Miért van az hogy a nőnap ilyen nagy jelentőségű, míg a férfinapról egyesek nem is tudják hogy létezik?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az összes többi nap férfinap :)
2017. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
ja tehát amikor hülyére dolgozhatjuk magunkat hogy aztán 50 évesen elpatkoljunk az a mi napunk.
2017. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Tanulmányaim alapján úgy emlékszem, a férfiaknak nem kellett kűzdeni azért, hogy a társadalom egyenjogú tagjaiként fogadják el őket.

A nem törzsi társadalmakban mikor és hol nem adtak a nők pl.válastójogot a férfiaknak?

2017. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azért mert a kommunizmusban a Rákosi kötelező állami ünneppé tette. Nagy felvonulásokkal, állami felhajtással volt ünnepelve és így megmaradt a köztudatban.
2017. márc. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16%
És pl a húsvéttal mi van? Akkor meg a férfiak leöntik a nőket a büdös kölnikkel, és mi ezért adjunk valamit?!
2017. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Én annyira nem vagyok híve a nőnapnak lány létemre.
2017. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%
Szerintem azért, mert a nőnek fontos, hogy törődjenek velük, azaz érzelmesebbek mint a férfiak.
2017. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!