Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Minek örülnének a munkahelyi...

Minek örülnének a munkahelyi kollégáim nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azon gondolkoztam, hogy mindenki kapna 1 szál virágot és melle egy üdvözlő lapra egy rövid verses elemzést róla végül persze hogy boldog nőnapot! Szerintetek ez jó ötlet:) ?



2018. márc. 3. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy csináljak muffint és azt a virág mellé? :)
2018. márc. 3. 19:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az 1 szál virág is már elég lenne. Az üdvözlő lap már nem is szükséges, de ha elég kreatív vagy hozzá és nem elcsépelt dolgokat írsz bele, akkor jópofa :)
2018. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Annak ha nem mennél be.
2018. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem kell ezt ennyire eltúlozni, ha csak kollégájuk vagy. Egy szál virág nőnapra, bőven tökéletes.
2018. márc. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ŐK minek örülnének, csak és kizárólag ők tudják.

Lehet, elég lenne az is nekik, ha az év többi napján a hátuk mögött nem örömlányoknak lennének titulálva...

2018. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy most úgy érzem, hogy fura lenne számomra, ha a kollégám beállítana valami nőnapi ajándékkal, de ez főleg azért van, mert nem igazán van közös témánk.

A virág amúgy jó ötlet.

2018. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
31%
Egy annál dildónak biztos örülnének. :D
2018. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!