Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Illik ugyanolyan virágot...

Illik ugyanolyan virágot venni barátnőnek és az édesanyjának?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsen sok pénzem, de a barátnőmnek rózsát gondoltam, csak a színét nem döntöttem még el.. Anyukájának gerberát szeretnék, de nem tudom, hogy lesz-e elég pénzem. :( Szóval két rózsa nem gáz? Pl. barátnőmnek vörös vagy rózsaszín, az anyjának meg mondjuk fehéret? Úgy tudom az a tisztelet jele, de nem akarok mellé fogni. Két vágottra gondoltam minden csicsa nélkül.
2018. márc. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen ugyanolyan szerintem fura lenne. De ha más a színe, akkor már nem ugyanolyan, úgyhogy jó a rózsa, csak más-más színben.
2018. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a logikádat, mivel a gerbera pont hogy olcsóbb, mint a rózsa. Jobban kijönnél anyagilag, ha vennél egy szál rózsát a barátnődnek és egy szál gerberát az anyukájának.
2018. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Uuuú, ne vegyél fehér rózsát az anyukának, nagymamám szerint temetésre való...

Egy szál vörös rózsa és egy szál színes (rózsaszín pl., ne citromsárga lehetőleg) gerbera, és tényleg nem kell semmi csicsa.

2018. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
olcsóbb a gerbera, mint a rózsa. de én pl. jobban szeretem a szegfűt, számomra sokkal szebb a gerberánál :) és ez sem drágább a rózsánál! szóval szerintem ne rózsát vegyél "anyósodnak"
2018. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy olcsóbb, de köszönöm a felvilágosítást és a tippeket is. :)
2018. márc. 4. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben láttam 699Ft volt egy csokor tulipán is és ugyanannyi egy csokor rózsa is.
2018. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!