Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnapon milyen ajándék az,...

Nőnapon milyen ajándék az, aminek örülsz, és mi az, aminek nem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Virágnak és csokinak örülök. De mást nem is nagyon szokás szerintem ilyenkor adni. Bőven elég ennyi :)
2018. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csokinak jobban örülök, mint virágnak.
2018. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

virág vagy csoki

Más szerintem túlzás lenne.

2018. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Bor :D
2018. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A közeli családtagoktól virág.

A kollégák vagy barátoktól egy szelet csoki.


Dolgoztam egy nagy IT cégnél ahol a mi részlegünkön ketten voltunk lányok. 20 fös csapat minden fiuja hozott csokit nönapkor, még a fönökünk is. Más részlegeken ahol sok csaj volt szinte semmit nem kaptak. Csináltunk is csoki partit aznap a fiuknak(ott az irodában).

2018. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Esetleg egy szép virágnak, aminek mindig örülni tudok :)
2018. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Elöször is leszögezném, hogy semmit sem várok ezen a napon, nem bánom, ha senki sem köszönt fel, ha nem kapok semmit, mert igazából nem tehetek róla, hogy nőnek születtem, akkor meg milyen jogon várjam el, és élvezzem az előnyeit? Ilyen alapon egy férfinap is kellene, szerintem ez így nem fair a férfiakkal szemben.


Ettől függetlenül válaszolok a kérdésre, és mivel véleményt kértél, rossz válasz nincs, szóval remélem lepontozni sem fogtok.


Aminek nem örülök, az a virág (jobban szeretem őket a természetben megcsodálni), és az, ha csak muszájból köszöntenek fel.


Aminek örülök, az a csoki, a kedves őszinte szavak, és a normális viselkedés. Nem csak nőnapon, hanem bármikor. Akinek fontos vagyok, az nem csak ezen az egy napon fogja éreztetni velem, már csak magamból kiindulva is. Szóval semmi extra nem kell ilyenkor, csak ugyanolyan jó bánásmód, mint a mindennapokban, esetleg egy kis csoki apró gesztusként.


Semmiképpen nem kell nagy költségekbe verni magad, azt nem is szeretem. Sokkal inkább örülök valami személyesnek, amivel kicsit többet foglalkoznak. Mert abból látni, hogy számít a másiknak, hogy tényleg örüljek annak az apró meglepetésnek.


A másik dolog, amit nagyra értékelek, az az élmény ajándék. Lehet ez egy közös program, egy sütizés, filmezés, bármilyen dolog, amit együtt lehet csinálni, és mindkét fél szereti.


Ezek persze függnek attól, hogy milyen kapcsolatban vagy azzal, akit meg szeretnél ajándékozni. Egy osztálytársnak, kolléganőnek a csoki, szál virág, vagy valami apróság tökéletes, de pl. a párodat nyilván valami különlegesebbel leped meg.

2018. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem a virág és a csoki is akkor tuti ajándék, ha a kedvencét adod. Abban benne van a figyelmesség is..:)
2018. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
#7 Leírtad a gondolataimat. Én se várok el semmit.
2018. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Személyes véleményt kértél, mégis le lettem pontozva, mert őszinte mertem lenni, és nem írtam olyan választ, amit a többség elvár...pedig elvileg mindenkinek meg lehet a véleménye, tehát nincs rossz válasz. Ehhez képest pofára megy az egész, ami tetszik, arra like, ami nem, azt meg jól lepontozzuk. Pedig ennek nem ez lenne a lényege. Arra lettek kitalálva ezek a kezek itt, hogy jelezzük, ha egy választ hasznosnak vagy haszontalannak tartunk. Szóval jó lenne, ha ez alapján használnátok, mert ez itt nem a Facebook, hogy tetszést/nemtetszést nyilvánítsatok ki. Ha meg ahhoz van kedvetek, akkor menjetek és ott tomboljatok.


Na ennyire éri meg őszintének lenni és szembemenni az árral a mai világban. Márpedig ha nekem nem tetszik a sor, akkor nem fogok beállni.

2018. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!