Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Művirágot nőnapra illik?

Kmark18 kérdése:

Művirágot nőnapra illik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, Napraforgót szeretnék adni mert az a kedvence de azt ugye lehetetlen beszerezni ilyenkor. A művirág is adja azért magát, atadja a feelinget?
2019. febr. 21. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
45%
Szerintem inkább vegyél neki egy szál vörös rózsát, hidd el jobban fogja értékelni. :)
2019. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben adhatsz ilyent, ha egészen biztos vagy benne, hogy szereti a művirágot, vagy tudod, hogy jó a humorérzéke és poénnak veszi.

Persze művirágból is jó minőségűt kell venni.

2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Persze, guminőnek tökéletes ajándék.
2019. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Művirágot sokan nem szeretik. Én szeretem, de nem nőnapra. Az olyan lehangoló ha valaki ünnepnapra művirággal állít be.
2019. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Mamám szerette,így ő neki azt vettem anyák napjára is. De egyébként szerintem nem ildomos. Vegyél Neki mást-akár kis cserepest,amit gondozhat. Aztán ha szezonja lesz veszel napraforgót. :)
2019. febr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illik művirággal kedveskedni nőnapra. Azt viszont bármikor megteheted,hogy megveszed a műanyagból készült napraforgót,hozzá valamilyen műrovart,és egy cserepes élővirág földjébe beleszúrva átadod neki.
2019. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor inkább egy plüss napraforgót. Az legalább egyértelmű, hogy nem virág, hanem a napraforgó forma a lényeg.
2019. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Utolsó ötletét támogatom. A plüss jó, bár nem igazi ugyan, de nem is hervasztó, mint egy művirág. Így ráadásul látja, hogy figyelmes vagy, mert ismered a kedvencét. :)
2019. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se igazán szeretem a művirágot. A plüss napraforgó tetszene :-) Vagy egy papírból hajtogatott virág is.
2019. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Művirágot semmiképp. De cserepes mini napraforgót nagyobb virágüzletekben most is lehet kapni. Csak hát utána kell járni, mert nem mindenhol van. Nem tudom, melyik megyében laksz, nőnapig még van időd találni, ha annyira fontos az a lány.:)
2019. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!