Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnap Most lesz a nőnap....

Lajos Lajos kérdése:

Nőnap Most lesz a nőnap. Kerdesem: hogy megyek a barátnőmhöz, vigyek e az anyukajanak nőnapra valamit? Illetlenség ha nem?

Figyelt kérdés
(Nincsenek valami jo kapcsolatban, mostoha anya nem édes)

2019. márc. 6. 16:43
 1/9 anonim válasza:
96%
Szerintem vigyél, jobb benyomást keltessz!
2019. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy szál virágot vagy egy bon bont vigyél. Ha nem viszel bunkónak gondol, ha viszel szerzel egy plusz pontot.
2019. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy milyen kapcsolatban vannak. Szerintem nem elvárás, de szép gesztus a család nőtagjainak egy szál virágot, vagy valami édességet vinni. Nem kell drága dologra gondolni, csak apró figyelmesség. Ha az anyjának viszel, akkor ha van a lánynak húga, nővére, ne hagyd ki őt sem.
2019. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Már a kérdés is suttyó :D
2019. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno, amikor jártam egy sráccal (pedig úgymond "laza kapcsolatban" voltunk, ő amikor eljött nőnapon felköszönteni, hozott virágot anyukámnak is, hugomnak is. Nagyon jólesett nekik is, és nekem is (az is, hogy ők is fel lettek köszöntve a barátom által). Nőnapnál én azt mondom, egyik sem "nőbb", mint a másik, szóval családon belül illik minden nőt, nem csak a párodat.
2019. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vigyél egy szál virágot vagy egy doboz bonbont, nem kell drágának lennie. Egy kis gesztus és biztosan szerzel vele 1-2 plusz pontot.
2019. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!:D Hát akkor meggyőztetek, mindenkinek megy a zöld pacsi ^^
2019. márc. 6. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért, hogy hívják a mostohaanyját? Zoltán?
2019. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Nem a te anyukád szerintem ne vigyél.
2019. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!