Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ha van Nőnap az oviban, akkor...

Ha van Nőnap az oviban, akkor a Férfi napot is megünneplik?

Figyelt kérdés

Nagy meglepődéssel olvasom a facebookon, hogy már oviban kapnak a kislányok mindenféle apróságot, mert NŐnap lesz. Számomra ez elég érdekes. De ha már NŐnap alkalmából felköszöntik őket a kisfiúk, akkor FÉRFInapkor a kisfiúk is kapnak ajándékot?

(Igen, a párommal mi ünnepeljük a Férfi napot is, nem csak a Nőnapot.)



2019. márc. 7. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem annyira elterjedt. És amúgyis jól esik férfiként meglepni egy nőt. És mivel ez nem kötődik valamihez, mint mondjuk a valentin nap amikor a párod, vagy anyák napja amikor anyád leped meg, most akár egy idegen nőt is meglephetsz. Én megtettem ma reggel (azért ma, mert holnap nem biztos hogy találkozunk - sosincs megbeszélve, mindig a véletlen műve ha látjuk egymást). Nagyon örült. És én is.
2019. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan tudod, hogy nem, mint ahogy apák napját sem tartanak.
2019. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk oviban nem volt ilyen, de általános suliban igen.

Ilyenkor az osztálypénzből lett véve minden lánynak virág, amit a fiuk adtak át. A fiuknak pedig a lányok adtak csokit.

2019. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2019. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Óviba még nem halottam. Suliban kaptunl virágot a fiúk nevében, de osztálypénzből. Férfinapot is javasoltuk, de a fiukat nem érdekelte, hogy kapjanak egy kis csokit.
2019. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi április elsején fel fognak köszönteni.
2019. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Iskolában már 30 évvel ezelőtt is felköszöntöttek a csajok :) Természetesen Nőnapkor mi is kedveskedtünk valami "handmade " aprósággal
2019. márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Apák napja van júniusban, csak az nem tartja, aki nem akarja, már elég köztudott.

Férfinap novemberben van. Ez viszont nem köztudott, ezt aláírom, de van.

Az ovis dolgot én is picit túlzásnak tartom-

2019. márc. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Novemberben van férfinap, de nem annyira ismert, mint a nőnap, ezért sokan nem is tudnak róla, hogy létezik.
2019. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44 vagyok, oviban én is kaptam virágot, úgyhogy semmi uj nincs ebben. Férfi napról nem hallottam még. Amúgy nálunk anno húsvétkor volt a kompenzálás: miután a fiúk locsolkodtak, ők kaptak ajandekot
2019. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!