Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Miért kell megköszönteni...

Miért kell megköszönteni kislányokat nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
miért kell általános iskola 5.osztályos lányokat felköszönteni nőnap alkalmából egy suliban? aztán nem csoda, hogy lassan már felnőttnek érzik magukat. Elvileg ez NŐnap.

#nők #kislány #ünnep #hölgy #nőnap #boldog nőnapot #nőnapi köszöntő
2019. márc. 8. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

De kinek KELL? Ki találta ki? Egy fiús anyuka?

Nálunk a lányoméknál (nyolcosztályos gimi), amelyik fiú akar, az ad (volt, amelyik bejött egy rekesz kis cserepes virággal, tán primulával. Volt, aki hozott csokit minden lánynak. De szervezetten nem volt semmi.

2019. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Jaj istenem. Jönnek már az életunt rosszindulatú emberek.

Én is kaptam apukámtól kiskoromban is egy szál virágot és semmi bajom nem lett ettől a jövőre nézve. Mindenben a rosszat kell làtni ugye?

2019. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem azzal van a baj, ha apuci ad a lányának... Azzal, ha ezt iskolai vagy más környezetben kötelezővé teszik. Én is felköszöntök pár ismerőst, de ne legyen kötelező. Aki akit akar felköszönt, akit nem, azt pedig nem.


Ha gonosz akarnék lenni, akkor az iskolákban csak onnantól, hogy megvolt a lánynak az első menzesze... Onnantól biológiailag nő. Aki későn érő, az megszívta, aki korán az pedig nyert...

2019. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
most éppen olyanra gondolok, hogy egy cégben helyi TV kamerái előtt köszöntenek fel általános iskolába járó diáklányokat, ötödikesek kb maximum.
2019. márc. 8. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Én azt nem értem, hogy a sok femináci miért nem lép fel egyáltalán a nőnap ellen, amikor ilyan világot élünk hogy "szülő1" meg "szülő2" lesz, meg 1-es nem, meg 2-es nem.
2019. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell. A felnőtteket sem.
2019. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell.

De igenis szokjon hozzá, hogy az ilyen apróságokat letudja illedelmesen reagálni. Emlékszem az egyik 9.es évfolyamtàrsam kapott virágot nőnapra és annyival reagálta le, hogy "kösz..." és ment tovább. Szegény srác pedig ott állt és nézett egy nagyot.

Illetve, hogy a fiú is legalább az iskolában lásson erre példát HA a szülei nem is csinálják.


Amúgy meg azért mert valaki még kislány, nem azt jelenti, hogy nem lesz NŐ ;) NŐ létemre én se kaptam virágot, mégsem irigylem a 6-12 évestől. Örülök, hogy kapott és remélem sokáig fog élni a növény :). Arról nem is beszélve, hogy jó emlék.


Kultúra teremtés is az. Ennyi erővel az oviban is minek tartanak húsvétot?

2019. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert kislány és kisfiú nem nem létezik, Nő és Férfi van, ergo a nőnemű csecsemőt is megbkoszonthetik. De nem kell, csak lehet
2019. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert a nőnek jól esik ha gondolnak rá. A kislány is nő és én is kaptam mindig egy szál virágot apaukamtól, sőt van egy fiú aki egy kis csokival az osztály összes lányának kedveskedik. Legalább tanaulnak egy is tiszteletet és kúltúrát a mai fiatal fiúk.
2019. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
89%
Oh te kalácsképű... a NŐ az nem kort jelent hanem nemet!
2019. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!