Kezdőoldal » Ünnepek » Pünkösd » Ma konfirmálok. Van valami...

Ma konfirmálok. Van valami tanácsotok hajra vagy sminkre vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Valami szolid sminkre gondoltam mert hát mégiscsak 14 éves vagyok, illetve valami egyszerű, de mutatós frizurára, amivel fel lehet dobni a kiengedett hajat.

2016. máj. 14. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hat, gondolom azota mar tul vagy rajta ,de ha legkozelebb kellene valami frizura tipp, akkor : ket oldalrol fonj ossze 1-1 tincs hajat halszalka fonassal, kosd meg hatul, mint egy hajpantot, alul pedig susd be gondorre a hajad. sminket valoban nem kell tulzasba vinni, sem a korod, sem az esemeny miatt, de egy egyszeru bb / cc krem, szempilla spirallal mar lathato kulonbseget erhetsz el.
2016. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a vizsgán már túl vagyok, de ma (vasárnap) még fogadalom tétel is lesz. Megfogadom a tanácsod, köszi :) Tegnap egyébként csak hátratekertem mindkét oldalról 1-1 tincset és letűztem és ahogy mondtad, begöndörítettem a hajam :) Smink nem volt, csak alapozó és szájfény.
2016. máj. 15. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Egy jótanács:a borivás után azt kell mondani hogy ámen,és nem azt hogy jaj de finom/ez tablettás?!

Illetve ne játsz borkostolót,ne nézegesd hogy olajozódik a kehely falán,3 pici kortyot csak a szentháromság miatt,ne az egész kelyhet húzóra,és kólát se vihetsz bele és nem,nem azért mert fognak adni úgyis,jah és ne játsz részeget utána

Remélem segítettem picit,nekem és az öcsémnek ezek voltak a hibáink

2016. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi :D mi csak kulturált módon ittunk egy kortyot, alul-felül fogva a kelyhet és ennyi.
2016. máj. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!