Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kisgyerekkel mit lehetne...

Kisgyerekkel mit lehetne csinálni Szilveszterkor, hogy jól teljen?

Figyelt kérdés
Tavaly (bár nagyon pici, 5 hónapos volt a kisfiam), de nagyon rosszul telt a Szilveszterünk. A férjemnek dolgoznia kellett (olyan a munkahelye, hogy ha Karácsonykor, vagy épp egyéb ünnepen esik rá a 24 órás szolgálat, akkor benn kell lennie, nincs mese). A nagyobb gyerekeim a szüleimnél voltak, én pedig kettesben itthon a picivel. Tévét néztem kicsit, aztán vagy 10-kor lefeküdtünk aludni. De az előtte szilveszterkor sem voltak fényesek, általában nem mentünk sehova, nincsenek barátaink nagyon, de aki meg van barát, szilveszterkor ő is dolgozik. De szeretném magam én is jól érezni szilveszterkor, bulizni, kicsit lazulni, mert amúgy a hétköznapokban én is rengeteget dolgozom itthon a 3 gyerekemre.

2019. okt. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Most is dolgozni fog a férjed?
2019. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Mi évek óta áthívjuk 2 gyerekes ismerősünket. Társasozunk, dumcsizunk, megy a zene, a kölykök szétkapják a házat és mindenki csipszet zabál virslivel. :D

2 éve még hazament mindenki 10-kor. Legutóbb már éjfél után mentek haza, egyre jobban bírják a gyerekek is.

2019. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Swinger club, úgyse fog emlékezni rá.
2019. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejzsd el. Te most mást, a gyereknevelést valasztottad.
2019. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!