Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Szilveszter, Újév

A kérdés

Szegeden vannak kibérelhető házak, épületek egy 15-20 fős szilveszteri bulihoz?

Bármilyen féle megfelel

Keress kérdéseket hasonló témákban: buli, szilveszter, ház, bérelhető

nov. 6. 11:30  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem utazz el Szegedre - ha meg tudod tenni - és az Önkormányzatnál érdeklődj! Az lesz a legegyszerűbb módja kíváncsiságod kielégítésének.

Ui: de addig a szegedi önkormányzat honlapján való tájékozódás is megteszi... (remélem, tudtam egy kicsit segíteni a célravezető informálódásban.)

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 6. 14:38 Privát üzenet
L.. István nevű felhasználó válasza:

Nem akarlak lelombozni de egy szilveszteri bulira már egyrészt kicsit késő helyet keresni, másrészt még ha lenne is szabad hely nem adnák ki bulira, félvén, hogy egy szétvágott-összehányt kecót kapnak vissza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 6. 17:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, 2. igen ezt tudom, de azért meg kell próbálni mindent hátha :/

# 3/4Időpont nov. 6. 22:50 Privát üzenet

Az első totál hülyeséget ír, miért lenne az önkormányzat oldalán, ha valaki ki akarja adni a helyiségét vagy lakását? :D azt meg, hogy ezért miért kéne Szegedre utazni, végképp nem értem. Odaér Szegedre és mit csinál? Becsönget mindenhova? :D

Kérdező! Airbnb-n nézz körbe! Van a szűrőben olyan lehetőség, hogy “bulira alkalmas” azt X-eld be. Így csupa olyan lakásokat/házakat fog kidobni, amikben a házigazda engedi a bulit. Persze foglalás előtt írj rá, hogy valóban így van e. Ez lesz a legolcsóbb és szerintem a legjobb megoldás is.

Vagy érdeklődj az önkormányzatnál, biztos elmondjàk majd, hogy a Kiss Pista feketén adja ki a hátát bulikra :D ...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 7. 08:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szilveszteri tüzijáték?
Szilveszteri program Budapesten?
Sosem teljesülhet a szilveszteri álmom?
Gyakorisok miért nem szerveznek egy szilveszteri bulit?
Ti milyen jellegű/mennyi tűzijátékkal készültök Szilveszterre?
Vki tud 1 szilveszterre kibérelhető lakást a velencei tó környékén? Légyszi irjatok ha tudtok kb.20-25 személy

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Szilveszter, Újév rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!