Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szánalmas lenne ha így töltené...

Szánalmas lenne ha így tölteném a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Egy régebben megismert lánytól megkérdezném, aki külföldön él, hogy szeretne-e velem találkozni, együtt tölteni a szilveszter. Ha nem, akkor nézek valahol itthon egy egyszemélyes kiadó szobát, elutazom oda, körbenézek aztán lefekszem aludni, másnap hazamegyek. Itthon meg azt mondom a barátaimmal voltam. Hogy miért kéne hazudnom? Mert mindenki csak inni tud, ahova hívtak azokhoz nincs kedvem, bulizni végképp nem, így tényleg elmegyek inkább minél messzebbre hogy meg se kérdőjelezzék hogy itthon voltam-e. 25/F
2019. dec. 9. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Városnézés jó program. Nagyon szép városok vannak, tele emberekkel főleg ilyenkor. Én Pozsonyban töltöttem egy Szilvesztert tök egyedül. Néha oda csapódtam emberekhez, akik tudtak angolul, kérdezgettem őket és koccintottunk. Én teával, ők sörrel, vagy forralt borral.
2019. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom magányosan tölteni, meg így céltalanul mászkálva a városban a sok ünneplő között. Sokat utaztam már egyedül így, most nem vágyom erre.
2019. dec. 9. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen ilyeneken agyalsz? Miért nem maradsz otthon és szarod le az egészet?
2019. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Gépezzél inkább szerintem.
2019. dec. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kevered a magányt az egyedül léttel.

Magány az egy érzelem. Az egyedüllét egy állapot.

Ha nem akarsz magányos lenni, keress társaságot, amire vágysz.

2019. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Végül hová mèsz? :)

Én a helyebden elutaznèk a megyén belül valahova és 2 napig felfedeznèm a várost, esetleg beülnèk egy borozóba, vagy kipróbàlnèk olyat ami csak ott van libegő, aquapark, stb.

2019. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eljöttem végül külföldre, de nem szóltam a lánynak. Tudom hol lakik, elmegyek néha arra, aztán ha a sors akarja, akkor összefutunk.
2019. dec. 31. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy!
2019. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyen hiányos sztorival én is azt mondanám gyáva az ilyen ember. 😀
2019. dec. 31. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem jót bóklásztál várva a csodát.
2020. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!