Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol töltsük a szilvesztert?...

Hol töltsük a szilvesztert? 20 év korkülöbség.

Figyelt kérdés
Párom és köztem 20 év korkülönbség van. (35 - 55) Egyikünk sem vágyik nagy tömegbe, banzájba, de mégis valami kulturált helyen, különleges szilvesztert szeretnénk. Ami nem tetszik egyikünknek sem: wellness hotelek ajánlatai, éttermek szilveszteri rendezvényei. Otthon sem szeretnénk maradni.

2019. dec. 9. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod szerint kiesik:

- wellnes stállodák

- éttermek

- otthon

-nagy tömeg

- házibuli..

Nem sok lehetőség maradt

Akkor menjetek el

- színházba

- szilveszteri humor előadásra

- komolyzenei előadásra

- operába

- Thaiföldre egy szép tengerpartra.


De olvasva a kizáró okaidat, ezek is mind kiesnek..

2019. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatunk kezdetén egyszer kettesben Kőszegen voltunk. Szilveszter éjjel egy közeli hegyre mentünk fel pezsgővel a szatyorban és ott ünnepeltük az új évet. Kutya hideg volt, de jó volt.
2019. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó ötlete kiváló. Jó párszor megcsináltuk már, de főként újév napján szeretem, és élvezetes igazán, amikor szinte teljes csendben (mindenki alszik) vágsz neki a közeli hegynek, és nem mellesleg az utak is szinte teljesen kihaltak. Szóval pezsgő, vagy forralt bor, vagy ha kocsival kell megközelíteni, alkohol nélküli meleg puncs, és gyerekpezsgő a hátizsákba, valami finom szendvics, fejlámpa, túrabot uccu neki, és szerintem felejthetetlen élmény lesz.
2019. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!