Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is egyedül lesz szilveszte...

Más is egyedül lesz szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Sajnos konstatálnom kellett magamban, hogy egyetlen barátommal sem fogok szilveszterezni. Mindenkinek van külön baráti köre, ahova megy, vagy a párjukkal lesznek kettesben, én szingli vagyok, nem vagyok hívő, az egyetlen barátnőm, akivel lehetnék Hitgyülis, na ott meg végképp semmi keresnivalóm nem lenne.


Úgyhogy legszívesebben sírnék. :(



2019. dec. 12. 21:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehetnék a szüleimmel, de utoljára 14 éves koromban volt velük közös szilveszterem. Úgyhogy nem vágyom rá.
2019. dec. 12. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most eddig úgy néz ki,hogy én is egyedül leszek.

Nem annyira jó,de ez van.


Most írnék szívesen valami vigasztalòt,de nem igazán tudok,sajnos.:/

2019. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is egyedül leszek. Vagy hát a szüleimmel, de ők a másik szobában lesznek, nem az ő társaságukra vágyom. Barátaim nincsenek, sem kapcsolatom.
2019. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom estig dolgozik,addig én is egyedül leszek,illetve a kutyussal.Amugy este hiaba lesz itt, kb aludni fog már 9kor,mert hajnalban kel.. de nem bánjuk, mert eddig akárhány szilveszteri buliban voltunk,szinte mind erőltetett volt és alig vártam,hogy menjek haza. Most örülök,hogy nem kell menni sehova,inkább az egyedüllét,mint egy szar társaság..
2019. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül leszek,vagy ha anyukám nem dolgozik,akkor vele. Én inkább örülök hogy egyedül lehetek,sose voltam az a bulizós fajta,főleg nem szilveszterkor.
2019. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van,kedves 4-es válaszolò!

Még mindig jobb egyedül,mint rossz társaságban.

Én is ezzel vigasztalom magamat.:D

2019. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is. Sosem buliztam Szilveszterkor, mindig itthon töltöm vagy a családdal, vagy ha ők mennek valahová akkor egyedül. Társasági lény vagyok, de a bulizás távol áll tőlem.


21/L

2019. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is egyedül leszek szilveszterkor. Màr évek óta ìgy van. Régebben még az akkori baràtnőimmel szilvesztereztem de ennek vége. A mostani baràtnőim a többi baràtnőjükkel szilvesztereznek vagy a pàrjukkal lesznek. Nekem sajnos nincs pàrom. Majd nèzem a tvt meg a gyakorin olvasom a kèrdèseket.


28/N

2019. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Sajnos nagy eséllyel én is.. Még próbálok valamit összehozni de nincsenek nagy reményeim :/

Akikkel az elmúlt 2-3 évben voltam inkább más programot terveztek most. Igazából ők akikkel igazán jóban vagyok, ezért is nem hiszem, hogy találok más programot... Kifejezetten lehangoló az egész, az utóbbi 3 év előtt szintén egyedül voltam mindig. Félek megint ilyen évek várnak rám ha mindig találnak majd mostantól jobb programot a többiek...

2019. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül leszek :)

A baráti társaságomból rajtam kívül mindenki családot alapított, én vagyok a "dicstelen kivétel", se házasság, se párkapcsolat, se gyerek. A többieknek van, ráadásul kicsi gyerekek, a legidősebb is max. óvodás. Na, hát ők otthon lesznek a családdal, ráadásul a szél is szétfújt minket az ország számos pontjára... régen egy városban éltünk, gyerektelenül mindig együtt buliztunk.

Az élet változik... én egyedül maradtam, de egy percig sem kesergek. Majd nézek valami filmet, aztán egyszer csak újév lesz :)

2019. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!