Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » SOS! Hova menjünk szilveszterk...

SOS! Hova menjünk szilveszterkor ha nem akarunk bulizni?

Figyelt kérdés
A barátommal idén nem mennénk bulizni viszont itthon sem akarunk ülni szóval kellene valami program wellness jó lenne de már sztem nem igazán van hely ha igen akkor nem olcsó..
2019. dec. 25. 14:21
 1/3 anonim válasza:
Ha semmiképpen sem akartok otthon ülni, esetleg nincs a varosotokban vagy egy környező városban valamilyen kikapcsolódasi lehetőség? Nálunk pl. a helyi strand minden szilveszterkor éjszakai fürdőzést szervez. Esetleg nézzetek utána, hátha a közeletekben is van hasonló.
2019. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg batyus bál? Vagy kisebb rendezvény?

Mindig látok képeket batyus bálokról / hasonló rendezvényekről és az jön le nekem, hogy szépen ki vannak öltözve, iszogatnak, jókat esznek, beszélgetnek, jól érzik magukat de még sem az a buli "fíling". Nincs nagy erezdelahajam, diszkó buli. Szól a klasszikus zene, vannak akik táncolnak de sokan nem.


Aztán ha megunják akkor hazamennek.


Volt egyszer egy szilveszteri házibuli. Aki rendezte, annak a szülei elmentek egy másik településre ilyen helyre. 2körül betoppantak. Beszélgettünk velük, koccintottunk, jó bulizást kívántak és elmentek pihenni.


Szóval az jön le az ilyenekről nekem, hogy jó kis buli, MESSZE VAN a házibulik, diszkók világától, ez sokkal csendesebb dolog, de meg van az az érzés, hogy még sem egy sima hétköznapi este, hanem egy esemény.


Esetleg ha van lehetőség, gondolkodjatok el ilyenen, kérdezzetek rá, aki szervezi, hogy milyen is ez, mik várhatók.

ha nem jönne be a wellness...

Pár ezer Ft szokott lenni a beugró. 2-5 ezressel találkoztam eddig az éven.

2019. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ünnepeltek?

Nem értem.

Én utálom a Szilvesztert mert idősödöm és rossz újabb Évet írni, megint jön egy újabb roham változás.

Még szegényebbek leszünk mint eddig.

Már boccs, de ez az öszinte véleményem.

Akkor ünnepelnék ha valamit elértem az életben, de most hogy 2020 at írunk.

2019. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!