Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ha visszatekintesz hogy...

Ha visszatekintesz hogy tudnád megfogalmazni, milyen volt a 2019-es éved?

Figyelt kérdés

Számomra érdekes:Sokat tanultam magamról, és kijavítottam a hibáim amik eddig gátoltak. A várakozások, és reménykedések éve, de mindhiába. Elballagtam, és volt egy eszméletlen nyaram, felvettek az egyetemre. Ugyanakkor csalódtam, volt aki rendesen átvert, csalódtam pár barátomban is, a bizalmam kevesebb lett, de átértékeltem az igazi barátaimat. Van amit néha a mai napig bánok, hogy így alakult az évben, de ha tehetném, utólag sem csinálnám máshogy. Talpraesettebb és még problémamegoldóbb lettem.

Összességében nem a én évem, de sok sok értékkel lettem gazdagabb, amikért hálás vagyok.

Nektek milyen volt 2019?



2019. dec. 29. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a többi év. Csak ez annyival roszabb,hogy meghalt a papám.
2019. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kiégés és felépülés.
2019. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már pár éve egyre rosszabb és rosszabb szokott lenni, mert egyre több a feladat.

Az idei egy kicsit mégis jobb volt, mert a szokásosnál egy picit többet tudtam pihenni, és rég elmaradt, időigényes feladatokat is sikerült elvégezni.

2019. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan eltelt. Eladtuk a házunk, vettünk egy másikat. Sok papírmunka, utána járás, keresgélés, költözés, felújítás. Mellette munka, egyre több feladattal. Sűrű volt, nagyon, de jó év volt összességében.
2019. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vegyes volt nekem 2019. Igazából nálam a páratlan évek rosszak szoktak lenni, a páros évek meg jók. De ez a 2019 amennyire rosszra számítottam mert ugye már sok éve ehhez vagyok szokva hogy a páratlan év az sosem a legjobb, ahhoz képest nem panaszkodhatok. Az év első 2 hónapja teljesen semleges volt. A tavasz az nagyon vegyes, de inkább unalmas. A nyaram az a vártnál jobban sikerült, akkor minden úgy alakult ahogyan elterveztem, nem volt semmi probléma, jó dolgok történtek velem, szóval a nyár volt a legjobb az évemben. Az őszi időszak a szeptember az jól telt, az október volt a legrosszabb hónapom, akkor merültem ki teljesen agyilag, fizikailag, rengeteg munkám volt, meg más egyéb probléma is akkor szakadt a nyakamba, és ettől kicsit kikészültem.

A november az semleges volt meg unalmas. Most a decembert én jó hónapomnak tudom értékelni, legalább kitudtam magam pihenni és még nincs vége. Szilveszterkor lesz egy baráti összeröffenés ami már évek óta nem volt mert az élet így hozta, de most itt a lehetőség erre ismét, aztán hónapokig úgysem látjuk egymást.


Én összességében a 2019-et úgy tudom értékelni hogy jó is meg nem is, igazából a nyár volt az ami a legjobb volt benne, azon kívül többnyire unalmas, meg fárasztó, de mégsem volt olyan rossz mint amire számítottam.

2019. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Megtaláltam életem szerelmét, aki nem szeret :)
2019. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a munkát nézzük, akkor otthagytam egy sz@r gyári melót, ahol a főnökök úgy kezeltek minket, mint a rabszolgákat. Januárban depis lettem ettől a helyzettől, végül májusig szenvedtem, minden nap algopirin, b6. Utána találtam egy jobb helyet (lekopogom) :)

Szerelem terén. Januárban, amig táppénzen voltam a sírórohamaim miatt, közel kerültem egy munkatárssal, aki szintén tp-en volt :D Nagyon belezúgtam, eszméletlenül, aztán persze hoppon maradtam. Majd nyáron még egy dilis belezúgás egy másik pasiba. Az se jött össze.

Megfogadtam, hogy akármilyen nehéz is, nem szabad kimutatni, hogy tetszik, nem szabad ráírni, eröltetni. Aminek jönnie kell, jön és a spontán dolgok a legjobbak :D

2020. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!