Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A tűzijáték miért jó? Aki...

A tűzijáték miért jó? Aki szereti az miért szereti? Miért népszerű ennyire 2019-ben is?

Figyelt kérdés

Tök veszélyes, drága és már nem is akkora szenzáció mint pl a 19. században volt. Ennek ellenére miért népszerű ez a pirotechnikai termék főleg szilveszterkor?


Őszinte véleményeket kérek, köszönöm.


(Lehetőleg ne kerdésekkel válaszoljatok, mert nem fogok rájuk válaszolni)



2019. dec. 29. 17:58
 1/8 anonim válasza:
39%
Mert az emberenek van kidobni való pénzük. Amúgy nem értem Budapestet hogy szilveszterkor miért nincsen köztűzijáték. Szinte minden más városban egy 15-20 perces tűzijáték egyedül Budapesten nem lesz. Azért lehetne rendezni mint nézni más embernek aki vett tűzijáték telepet és annak a tűzijátékát nézni szerintem nem jó minthogyha rendeznének egy nagy tűzijátékot mondjuk a rakparton. Augusztus 20-án van de lehetne szilveszterkor is hiszen külföldi városokban is van és így köszöntik az újévet.
2019. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert szép. Nem kell ezt túlgondolni.
2019. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Talán mert azt a Nagyszerű Gyermekkort idézi, amikor lehetett önfeledten szórakozni... más tippem egyelőre nincsen.
2019. dec. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert szép és hangulatos. Én csak zárt ablak mögül nézem, mert félek a hangjától, de szeretem.
2019. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Mert pl ha nem tűzijátékozunk akkor többet iszunk,és nagy kupit csinálunk reggelre.

Így viszont van ami leköti az embert.

2019. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem veszélyes.Csak akkor ha hülye a felhasználó.

Azért népszerű mert szórakoztató.

Számomra pedig azért szórakoztató mert tetszik a fény és a hang amit kibocsájt :D


Az hogy kinek mi tetszik az szubjektív.

Attól mert te nem szereted attól másnak még szórakoztató lehet.

A 19 században még csak puskaporos bohóckodás volt ma pedig már az átlag ember számára is elérhető egy viszonylag olcsó (ez is emberfüggő hogy kinek mi az olcsó) kézben elvihető dolog.

2019. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
Mi 30 000 ft értékben vásároltunk . Indok ? Füves cigi utan nagyon chill lesz nézni a hangokat :D
2019. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tűzijáték jó cucc
2023. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!