Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy zajlik a Szilveszter a...

Hogy zajlik a Szilveszter a Budapesti éjszakában?

Figyelt kérdés
Ott tényleg nagy buli van mindenhol? Én kis városban lakom, ami majdnem falu, elképzelésem sincs, hogy ott hogy zajlik ez. Tele van emberrel minden ilyenkor? :D
2019. dec. 31. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyszerre tartózkodom nagyvárosban is és 1000 fős faluba is. Mindkét helyen van házam és azt kell mondjam, hogy a kisfaluban sokkal jobban pezseg az élet mint a városban. Ugyebár a városnak nagy a területe így emberek csak a szórakozóhelyek közelében flangásznak, a többi része sötét, csendes. Mindeddig a faluban egyetlen sarkot nem lehetett látni ahol ember ne lett volna. Szinte délután 3-tól reggel 6-ig utcán bandáznak, petárdáznak és tűzijátékoznak. Szinte 2 perc hatásszünet nem telik el két robbanás között. Viszont az is érdekes, hogy ide falura mióta eszem tudom max 2x kellett mentőt/rendőrt hívni, míg v@rosban minden szilveszterkor 20 percenként a nínó megy.

Idén is faluhelyen töltöm, jelenleg még a városban vagyok, de megebédelek, estére csinálok kaját mert vendégeket várok, ülök be a kocsiba aztán go...

2019. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!