Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Megfogadjátok-e újévi fogadalo...

Megfogadjátok-e újévi fogadalomként hogy nem jöttök többet ide fel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 10:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%
Én ilyen hülyeséget soha nem tennék.
2019. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
48%
Miért kérdező te már megfogadtad?
2019. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90%

Én semmit nem fogadok meg. Az újév is ugyanolyan nap, mint a többi. Nem fog hozni változást, ha változtatni akarunk azt bármikor elkezdhetjük.


Bár egy dolog változni fog. Egy hónapig mindenki el fogja rontani a dátumot az évszámnál, ha le kell írni.

2019. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Egy jó ideig jártam ide, évekkel ezelőtt. Akkor még kb negyed ennyi kanos pasas volt. (kb 4-5 éve)

A válaszokra nem volt jellemző a korrumpálódás. Ha valaki válaszol ma egy nő kérdésére férfiként, akkor esélyes hogy benyal a csajnak tövig, hogy jobban érezze magát a lány. Út a puncihoz szerintük. De annyi csinálja hogy semmiképp sem az.

Sőt, ha egy nő látta az emberen hogy értelmes, rá írt önként. Nem kellett "lányoknak privátba megmondom"-ozni mint itt az egyik srác. Akár értelmes választ adott az ember, akár magasabb fokú szexuális kultúra jelét.

Most 1-2 hónapja visszatértem, de feleslegesen.

Most már ha megkérdezi egy lány hogy helyes-e volt hogy egy csajjal megcsalta a párját, alátámasztást kap hogy nem baj. Ha egy pasi írja ugyanígy magára, az le lesz szemét búzázva.

2019. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer megfogadtam, hogy kevesebbet fogok. Sikerült.
2019. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de te itt leszel tudjuk
2019. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sose teszek újévi fogadalmat. :-)
2019. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Istenem😂😂😂 ez most nagyon tetszett. De nem hiszem hogy ezt megszeretném fogadni ;)
2019. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Dehogy fogadom. Szedtem fel innen milfet, tinilányt is. Legjobb oldal a világon.
2019. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért fogadnám meg? Nagyon sok dolgot innen tudtam meg, életem első pasijàt itt szedtem fel. Kicsit sokat nyomom, egyszer meg is fogadtam, hogy kevesebbet fogok feljönni, ez pár évig működött is, de most újra ràfüggtem.
2019. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!