Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért vannak elájulva az...

Miért vannak elájulva az emberek a Szivesztertöl?

Figyelt kérdés
Számomra ugyanolyan unalmas nap mint a többi..
2019. dec. 31. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az ki?
2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez a nap egy biztos buli lehetőség
2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
nemtudom, nekem ugyanolyan nap, mint a többi
2019. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Mert sokan szeretnek ilyenkor szórakozni, barátokkal lenni, és van is rá épp lehetőségük (itt fejezném ki tiszteletem minden gürizőnek, főleg a kórházban és vendéglátásban dolgozóknak:)).

Ha neked nem tetszik, nem gond. De valahogy sose értettem az ilyen típusú kérdéseket. Miért érdekel, hogy mit csinálnak ismeretlen emberek?

2019. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 12:52


Felesleges pénzkidobásnak tartom azt a sok pénzt ami a tüzijátékra elmegy értelmetlenül,ráadásul sok baleset is van ezek miatt és a petárda miatt..Ezt a pénzt inkább oda adományoznák a rászoruloknak..Meg a sok részeg ember..

2019. dec. 31. 12:54
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, megváltjuk a világot azzal, hogy azt az egy napot is betiltjuk, mi?:)

1. Semmi közöd más pénztárcájához. Ha ő erre költ, akkor szíve joga.

2. Nem igaz, hogy sok baleset van, csak azt a néhányat felkapják a habzó szájúak meg lehet vele médiahisztit csinálni. Autóbaleset pl, na az valóban sok van, ráadásul egész évben. Tiltsuk be az autóhasználatot is?

3. Részegek. Atyaég, láttál te már egy átlag szombat éjjelt a bulinegyedben, pláne hosszú hétvégéken? Tiltsuk be az alkoholfogyasztást egész évben talán?


Süt belőled, hogy savanyú vagy, irigyled mások örömét. Csak azt nem tudom, mi akadályoz meg téged abban, hogy ezt megelőzendő, összegyűlj te is a barátaiddal, családoddal. Akár szilveszter előtt vagy után. Akkor még/már olyan tömeg sincs.

2019. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Mert ez egy olyan nap amikor mindenki szabaddá teszi magát és ráér a barátainak. Lehetne éppen december 2 is, de 31 lett - az hogy ez az év utolsó napja csak hab a tortán. Valójában egy közösen kijelölt napról van szó, amikor másnap nem kell dolgozni, és egyik haverod se csinál más programot mert tudja hogy a barátaival fog aznap bulizni.


Én évek óta nem megyek bulizni mert kisgyerekeim vannak, nekem is caak egy olyan nap mint a többi, de huszonévesen mindig nagyon vártam, szerveztük terveztük, készültünk rá, ittunk táncoltunk pasiztunk stb. Jó volt.

2019. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

De nem az volt a kérdés mi a velemenyunk a tuzijátékrol....ez most hogy kerul ide? Azzal én sem értek egyet, pénzkidobás, zavarja az állatokat, szennyezi a környezetet.

Az ivás....jó dolog ha az ember mértéket tart...levezeti a feszültséget leoldja a gátlásokat, segít ismerkedni. Nincs vele semmi gond, nem kell ájulásig inni az embernek magát :)

2019. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 13:01


Süt belőled a hülyeség.

2019. dec. 31. 13:31
 10/13 anonim válasza:
50%
Attól mert számodra ugyanolyan unalmas nap, mint a többi, másnak miért kellene ugyanolyannak lennie? Ennyi erővel a karácsonyt se ünnepeld, de még a születésnapodat se.
2019. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!