Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek hogy telt a szilveszter...

Kinek hogy telt a szilveszter és az év első napja?

Figyelt kérdés
Főleg azok írása érdekel, akik nem egyedül töltötték! Hol voltatok? Kikkel? Meddig voltatok fent? :)
2020. jan. 1. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Családommal töltöttem az óév utolsó és az újév első óráit. Otthon. Kb hajnal 1-ig voltam fenn.
2020. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi házibulit tartottunk a legjobb barátaimmal, nagyon sokat táncoltunk és jól éreztük magunkat. Számunkra mindig az a lényeg hogy együtt legyen a banda, és mindig közösen ünnepeljük az Újévet, társas, iszogatás, tűzijáték.

Ma pedig aludtam délig, hazajöttem (másfél óra út), rokonlátogatás, majd megint bealudtam és most keltem fel.

Semmi érdekes mára

2020. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Tanultam a záróvizsgákra
2020. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
December 31. reggelétől január 2. reggeléig meló.
2020. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezze meg, hogy nekem hogy telt! :D
2020. jan. 1. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Családi körben, unokatesókkal. Éjfél után hazamentem és bealudtam. Ma pihi, olvasás.
2020. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, neked hogy telt? ;-D
2020. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, nagyon kedves :))

Nekem nagyon érdekesen telt. Úgy volt, hogy egyedül leszek itthon, nyugiban. Aztán rájöttem, hogy inkább buliznék. Próbáltam a barátnőmet behívni a városba, de ez lehetetlen küldetés, lusta, mint egy 200 éves lajhár.

Már pár nappal szilveszter előtt beszéltem egy ismerősömmel, mondta, hogy menjek velük. Egyik felem szerette volna, másik meg nem és ezen örlődtem :D Mert a banda többi tagját nem ismertem és nem vagyok egy könnyen barátkozós alkat.

De végül belementem. Nagyon féltem, hogy nem lesz jó. Vagy nem is ott van az ismerősöm és átver, vagy ilyesmi.

De nagyon nagyon jó volt. Negyed 6-ig buliztunk. Ez a pasi nagyon aranyos volt, bár próbálta megjátszani a rosszfiút :D

Amiért kicsit csalódott vagyok, hogy nem volt rendes tűzijáték.

2020. jan. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!