Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A jelenleg hatályos rendelet...

A jelenleg hatályos rendelet szerint lehetséges kis létszámú szilveszteri összejövetelt tartani?

Figyelt kérdés
5-6 an leszunk valoszinuleg, vendeghazat vennenk ki szilveszterre.
2020. nov. 18. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

10 főig lehet családi rendezvényt tartani.


De, dec.31.-ig még változhat ez.

Lehet enyhébb, vagy a kár szigorúbb is.

2020. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Február nyolcig kitolták most a jelenlegi szabályokat. Enyhítésre semmi esélyt nem látok, csak még további szigorítások jöhetnek.
2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

2es, ezt tudod bizonyítani?

Linkeld be a Magyar Közlöny ezen részét!

2020. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Ez ugyan csak a blikk, de még nem jött ki a közlöny

2020. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
85%

4-es, te csak az elejét olvastad el a cikknek, amit belinkeltél? Mert én végig olvastam és ez is benne van:


"A Miniszterelnökség szerint viszont nem


Miután a korlátozások meghosszabbításáról szóló hírek megjelentek hírportálokon, a Kormányzati Kommunikációs Központ közleményt adott ki, hogy nem igaz a hír, miszerint a jelenleg hatályban lévő korlátozó intézkedéseket hosszabbította meg a kormány, azok 2020. december 11-ig alkalmazandóak. A kormány a veszélyhelyzetet hosszabbította meg az országgyűlés döntése alapján 2021. február 8. napjáig. Sőt, a kormány Facebook-oldalán is azt hirdetik, hogy a jelenlegi korlátozások december 11-ig maradnak hatályban. "


Kattints rá, görgess lejjebb és tádámm: meglátod, hogy onnan idéztem.

2020. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A firkászok keverik a dolgokat. Maga a veszélyhelyzet lett meghosszabbítva 02.08-ig, ez csak ennyi egyelőre.
2020. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
65%
Ha maradnak a jelenlegi szabályok nem vehetsz ki vendégházat, mert azt csak üzleti út céljából adhatják ki (legálisan).
2020. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Gondoljátok, ha a veszélyhelyzetet hosszabbították, akkor az enyhítésekre van esély?

Szerintetek ez logikus?

Én úgy gondolom, hogy dec 11. után is maradnak a korlátozások.

2020. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
a rendelet szerint ja, 10 fő alatt
2020. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!