Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszter este házibulit...

Szilveszter este házibulit tervezünk tartani haverom lakásában(panel) egy másik városban messze a miénktől(1,5 óra autóval). 10en lennénk összesen. Megbüntethetnek ezért minket a rendőrök, ill. ha igen mennyire?

Figyelt kérdés

Mivel este 8 és hajnal 5 óra között kijárási tilalom van, így olyan messziről senki sem tudna haza menni csak másnap. Úgy tudom szomszédok nincsenek sem mellettünk sem alattunk sem felettünk, és normális, kulturált a társaság, meg van beszélve hogy halkan lehet zene de semmi több. Az az egy aggaszt, hogy nem a saját lakcímünk lesz egyikünknek sem. Ezért mennyire büntethetnek? Illetve tervben van még +1 fő akivel együtt 11-en lennénk. Ezért kit és mennyire büntetnek?

Okoskodó/kioktató kommenteket nem kérek, pont azért kérdezem hogy megelőzzem a bajt.



2020. dec. 21. 00:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, mennyi téves dolgot irkáltok össze!


7: "8-ra haza kell erni"


Nem egészen!

8 után nem lehetsz az utcán (kivéve a jogszabályban felsorolt eseteket). Maradhatsz a buliban, csak akkor reggel 5-ig nem tudsz hazaindulni. Ez nem ugyanaz!


8: "Szahernek is abbol lett ugye, hogy kijarasi korlatozas alatt bulizott ... nem a melegparty volt ott a lenyeg, hanem a tiltott idoben bulizgatas."


Nem egészen!

A baj az volt, hogy sokan voltak: 25-en, és Belgiumban ugyanúgy 10 fő a korlátozás, mint nálunk. A házigazda, állítása szerint egyébként csak 10 főt hívott, csak a meghívottak is hívtak további embereket. Pl. Szájert sem a házigazda hívta, nem is ismerte őt (feltéve, ha igazat mondott). Meg hát persze a kábítószer a táskában, az pláne tiltott volt.

2020. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
#10 Egy olyan esetet mondj, hogy szúró próba szerűen bementek egy házba létszámot ellenőrizni....
2020. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

12-re:

Az offline életemben nem, de itt a gyakorin olvastam ilyet. A történet úgy szólt, hogy a rendőrök 4 autót láttak egy ház közelében (gondolom, családi házas övezet lehetett, és látható volt, melyik autó, melyik házhoz jött), gyanús lett nekik, becsöngettek, és végigszámolták a bent levőket. Mivel csak 9-en voltak, a rendőrök jó szórakozást kívántak nekik és elköszöntek. Egyébként ez napközben történt, nem este.

2020. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
#13 Na jó de egy panelház előtt természetes, hogy több autó áll :D
2020. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is gondoltam, hogy ez társasház előtt aligha tűnik fel.
2020. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
6, az a baj, hogy a szilveszter jellemzően nem arról szól, hogy józanul betartod az előírásokat.
2020. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
23%
Remelem igen . Majd fizetheted a 150ezres bírságot. Nem hiszem el hogy nem lehet 1évet kibírni bulikázás,és picsa rázás nélkül. Legalább a detox üres lenn. Dehát hülyék mindig vannak. Aztán a lélegeztetőn is bulizzál majd.
2020. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
12%
Remélem mindenhova bekopogtatnak majd a rendőrök.
2020. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
43%

Jól van #17-18-es, csak valaki nem szeretné parkolópályára tenni az életét a te paranoiád miatt.


Kérdező, nincs mitől tartanod. Tegnap előtt mi tizenketten voltunk nálunk (nem panel, kertváros), kutyát nem érdekelte.

2020. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17-es!

Egyáltalán nem jellemző ez a társaságunkra, hidd el utoljára augusztus végén ünnepeltem a születésnapomat, szóval ki bírok egy szilvesztert "bulikázás és picsa rázás "nélkül. Eleve azzal a kérdéssel írtam ki ide hogy mi lehet a következménye, a te válaszod egyàltalán nem ehhez kapcsolódik. Kioktatásra nincs szükségem erre vannak a szüleim. Azt meg kikérem magamnak hogy bárki is azt feltételezze hogy az iszogatás/halk zene hallgatást számomra egyenlő a detoxal. Számos bulin túlvgyok màr, és egyszer sem kerültem bnagyobb bajba egy kis másnaposságnál. De csak hogy megnyugtassalak nem szeretem az alkoholt és valószínűleg ha megtartjuk a szilvesztert a maximum számomra két pohár pezsgő.

Többieknek köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 21. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!