Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Minden évben elgondolkodok,...

Minden évben elgondolkodok, hogy Moët & Chandon Pezsgőt veszek szilveszterre, de hát elég drágácska és nem tudom megérné-e ezért kérdezném itt, hogy aki ivott már ilyet mik a tapasztalatai és mennyiben más mint egy elég jónak mondható sauska brut?

Figyelt kérdés

kb. 15-18 ezer üvegje ezért nem kockáztatnám be ha semmi extra és csak a "márka" kerül ennyibe, várom a tapasztalataitokat (aki már kóstolta)


de ugyanígy a dom perignon és a Veuve Clicquot Ponsardin pezsgőkről is érdekelne a véleményetek



#szilveszter #pezsgő #Dom Pérignon #Veuve Clicquot Ponsardin
2020. dec. 27. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz gondot, akkor próbáld ki, ha izgat. Miért hagynád ki? Rossznak biztosan nem fogod gondolni.

Nekem a harmad annyiba kerülő is teljesen jó. Van, ami jobban ízlik.

2020. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted hajrá! De nekem az a tapasztalatom a drága piákkal, hogy soha nem annyival jobbak, mint amennyivel többe kerülnek. Nagyon kell érteni hozzá, hogy értékelni tudd a különbséget.
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

megtehetni megtehetem , de azért nem szórom fölöslegesen a pénzt , ezért is érdekel, hogy aki próbálta annak mi a véleménye róluk.

De hajlok rá, hogy kipróbálom idén valamelyiket ;) aztán , ha addig nem jön releváns vélemény akkor majd megosztom itt mire jutottam.

2020. dec. 27. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Van már 12-ért is, most láttam valamelyik szórólapban.
2020. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Ételről-italról véleményt kérni...

Nem akarok felvágni, de már a rómaiak is tudták: De gustibus non est disputandum.

2020. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az összes felsorolt brand-et ittam olyan hajóúton, ahol limit nélkül benne volt minden ital a választott italcsomagban, magyarul nem került semmibe. Bár utálom a pezsgőt, de poénból végigkóstolgattuk.

Őszintén megvallva és nem tudtam különbséget tenni köztük, nekem mind pont ugyanolyan szar volt, mint a Törley az alsó polcról.

2020. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne masok velemenyet kerd ki ... az elkovetkezo evekben szep sorban megkostolhatod mindegyiket es akkor lesz kialakult sajat velemenyed.
2020. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ittam már mindkettőt, kifejezetten finomak, de én nem vagyok nagy szakértő úgyhogy magamnak nem vennék nem tudom eléggé értékelni.
2020. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!