Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ugyanúgy be lehetne tiltani a...

Ugyanúgy be lehetne tiltani a robbantgatást, mint a dohányzást anno. Annak is voltak ellenzői. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is be lehetne tiltani, ha rajtam múlna, már rég betiltottam volna.
2020. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem tiltanám be.

Mondom ezt úgy, hogy soha nem szívtam el egy cigit sem!!

2020. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
A robbantgatás nem károsítja az ember szervezetét mint a dohányzás. Kivéve ha balfasz vagy talajrészeg az illető.
2021. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha azon sikerül tuljutnia az emberiségnek, hogy csak az ÉN érdekeimet, egészségemet nézem, akkor jutunk valahová. Mondjuk a kérdés egyik fele az egészségről szól a másik másról. Attól még kivitelezhető. Gondolom ez megint nem népszerű döntés lett volna, és fokozatosan betiltják majd.
2021. jan. 1. 08:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem hogy nem. A dohányzás amúgy mióta tilos? Oké vendéglátóhelyeken, de ez kb olyan tiltás, mint hogy 3-as típusnál nagyobb tűzijátékot csak szilveszterkor lehet használni.
2021. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát a dohányzás elég sok helyen tiltott, pl minden olyan helyen ahol zárt térben eszünk, iskolák óvodák üzletek bejáratától asszem 5 m-re, várótermekben, vonaton buszon héven, megállóhelyen stb. És még gondolom kihagytam egy csomót.

A tűzijátékot kevesebbszer használják, úgyhogy lazán be fogják tiltani.

2021. jan. 2. 08:16
 7/12 anonim ***** válasza:

De a tűzijáték is tiltva van..

Vagyis inkább korlátozott a használata pont mint a dolhanyzasnak.

Kozteren csak szilveszterkor lehet. Azon kívül egész évben tilos (külön engedély kell hozzá) és maganteruleten is csak 2-es kategóriáig lehet. Szóval ha szerinted a cigi tiltva van, ugyanazon az alapon a tűzijáték is..

2021. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem igaz. A tűzijátékot hallani szinte minden szombaton lagzi után amikoris szintén tilos lenne. A tűzijátékot véglegesen be lehet tiltani, szilveszter sem kivétel. Csak rendeletbe kell hozni na meg pár bírságot kiszabni. Utána csak elenyésző számú robbantgatás lenne.
2021. jan. 3. 18:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Most akkor véglegesen be lehet tiltani vagy lesz utána is tüzijáték? Döntsd már el :DDD
2021. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze be lehet, csak jó eséllyel nem fogják.

Mint ahogy a cigit sem...

2021. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!