Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki várja már a 2021 es Szilves...

Ki várja már a 2021 es Szilvesztert ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 05:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Elotte azert inkabb vegig mennek egy igeretesnek tuno even ... ki nem hagynam a tavaszt, johet a nyar es az osz is szokott valami jot tartogatni ... utana persze, johet a kovetkezo Szilveszter is.
2021. jan. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Én mert szívesen átugranám ezt az évet.Szerintem sokkal nehezebb lesz mint a tavalyi.
2021. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
59 éves vagyok, nem várom a következőt, inkább visszafelé tekernék vagy 30 szilvesztert!
2021. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Elobb el kell vetni a buzat, hogy friss kenyer keruljon az asztalra ... meg hat a szolovel is van mit tenni, hogy uj bor keruljon az unnepi asztalra ... aztan ha minden jol sikerult, akkor lehet megint szilveszterezni.
2021. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Szintetikus drogos mar csak egy parat alszik a kovetkezo szilveszterig :DDD
2021. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
hová ez a sietség barátom, januárban sok sok kirándulás az erdőben, februrában szülinapom, márciustól kéne vmi munkát keresni, nyáron szexelni, rüfkézni, répázni, ősszel ujra meghízni és zabálni, karácsonyozni és akkor jön majd a szilveszter
2021. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért kell ennyire sietni?? Ki kell élvezni az év minden részét, mert még így is eléggé rövid egy év és pikk-pakk eltelik. Lehet, hogy a most következő része az évnek eléggé semmitmondó (január-február és március legeslegeleje), de utána jönnek még a nemzeti ünnepeink, a húsvét előtti izgalmas idő, a húsvét, a pünkösd, majd a nyár, később a halloween, a szüret és a többi őszi ünnep, majd az adventi időszak, az ünnepek előtti hangulatos hetek, különféle ünnepekkel, a végén szenteste, majd karácsony két napja, utána a két ünnep közötti egy hét, majd az év utolsó előtti napja, amikor már nagyon közel van az új év, majd szilveszter, a visszaszámláló óra és megint újév. Rengeteg más hangulatos ünnep van az évben. Hidd el, túl rövid egy év, ahhoz, hogy csak egy részét tartsd meg és ezt fiatalként mondom! :-) B. U. É. K.!!!
2021. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En valahogy sose vatom a szilvesztert. Bar persze iden mas volt, mindenki le akarta tudni ezt a szornyu evet. Mi tartottunk is egy nagyobb hazibukit, meg a tiltas ellenere tuzijatekoztunk is ejfelkor. Nekem amugy ez kb egy olyan nap mint barmelyik masik. Ha nem lenne ez a fajta tarsadalmi nyomas, hogy ilyenkor bulizni kell, en valszezeg szep nyugisan otthon ünnepelnek. :)


Jobban varom mar a husvetot, a nyarat, a Balcsit, az utazasokat (remelem lesznek). Egy eve ilyenkor meg a szakdogam temajat probaltam kitalalni, azota pedig kulfoldon dolgozom. Szoval remelem ez az ev is tartogat meglepiket. :)

2021. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Várjál még előtte megnyerjük (akarom mondani megvesszük) a labdarúgó Európa bajnokságot, csakhogy lekörözzük Putyint közpénz szórásban értelmetlen dolgokra.
2021. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát... Vannak még pihent agyú kíváncsiskodok.
2021. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!