Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak nálunk volt nagyobb...

Csak nálunk volt nagyobb tűzijáték idén, mint szokott lenni az elmúlt években?

Figyelt kérdés
A környékünkön mindenhol tolták, éjfélkor akkora robaj volt, hogy azt se tudta hova nézzen az ember. Az előző években ilyen nem volt, itt-ott ellőttek egy-két tűzijátékot az emberek és kész. Lehet azért volt, mert meg volt tiltva? Vagy mert nem voltak annyira szilveszteri bulik így inkább mindenki durrogtatott?

2021. jan. 1. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért volt ez, mert aki most nem tudott kimenni a lakott övezetből tűzijátékozni, annak most a saját kertjében kellett. (Kat1, Kat2 egész évben felhasználható magánterületen, tehát semmi nem volt tiltott, ha az előbb említett kategóriákat lőtték.) Mi általában kimegyünk a mezőre, de most nem tudtunk. Másokat sem akartam zavarni vele, így inkább hagytam a francba, majd jövőre. (Viszont sokan inkább otthonról lövik, még akik amúgy el is szoktak menni) B.Ú.É.K.!
2021. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is nagyobb volt, sokkal többen tűzijátékoztak.
2021. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez az első évem ebben a faluban, meglepődve tapasztaltam, hogy nagyon sok és hosszú tűzijátékok voltak.

Kint voltunk éjféltől majd 3/4 1-ig a teraszon, végig nyomták.

Kislányom élvezte, a kutyánk kevésbé.

2021. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Azok, akik el szoktak utazni szilveszterezni, most itthon maradtak.

Talán még az is számított, hogy az okos rendeletben TILOS a tűzijáték. Sok emberben ez azt hozta elő, hogy csakazértis durrogtatni fogok.

A drágább tűzijátékokat nem árulhatták.Így az olcsóbbakból többet vettek.

2021. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt azért tűzijátékoztak többen, mert közterületen meg volt tiltva. Én város közepén lakok, körülöttünk minden közterület, mégis ment a dirr-durr ezerrel. Sokkal többet lőttek fel, és sokkal tovább tartott, mint az eddigi években bármikor. Szerintem dacból tették az emberek.
2021. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nincsenek és nem voltak bulik, tilos a gyülekezés, meg kijárási korlátozás van, ebből következően az emberek otthon voltak és úgy kellett ünnepelni. Ez előtt a házibulikban fellőttek néhányat, úgy, hogy egy házban vagy 20-an, 50-en voltak, most viszont, mindenki otthon volt, a családjával és mindenki magánat csinálta. A másik pedig az lehet, hogy az emberek nagy része, gyűlöli ha irányítják, akármiért is (erre sok példa van, példának okáért nem véletlenül volt 2020 tavaszán annyi vírusrettegő, miközben, még azt mondták, hogy itt sincs a vírus és nem véletlen van annyi vírustagadó most, amikor elkezdtek komolyabban foglalkozni a dologgal), tavaly, azért is volt kevés, mert sokan háborogtak, hogy "Miért nem tiltják már be, ijesztgeti az állatokat.", szóval direkt ellene mentek annak, ami akkor volt hatályban, most pedig, hogy korlátozzák, azzal akarják kimutatni a lázadásukat, az ellenszegülésüket és az "individuumságukat" hogy csak azért is tűzijátékoznak, ráadásul olyan helyen, ahol nem lehet őket megbüntetni.
2021. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*magának
2021. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felénk kevesebb volt,mint tavaly,de azért sajnos volt. Nyomorultaknak ennyi örömük van egész évben.. ja és elég naiv,aki azt hiszi,hogy nem voltak idén házibulik. Mi ugyan nem voltunk,de sok képet láttunk Facebkon is,ahol nagy társaságok, köztük nagyszülőkkel együtt társaságok gyűltek össze. Az emberek többsége letojta az intézkedéseket,ez a tűzijátékokbol is látszik. A rendőrök meg szintén tojtak az egészre.
2021. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!