Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 2020-at, hogyan értékelnétek?...

2020-at, hogyan értékelnétek? Milyen év volt számotokra? 2021-re mit terveztek? Milyen évnek érzitek?

Figyelt kérdés
Szerintem senki nem tagadhatja le, hogy 2020, egy kulcsfontosságú év volt, a 21. században és lehet, hogy összességében is. Rendkívül sok minden történt velünk, sok mindent átéltünk... Milyennek értékelnétek, magánvélemény szerint, hogy számotokra milyen volt és közösségként, hogy az emberek számára milyen volt? Mit terveztek az újévre? Milyennek érzitek, jobb lesz, rosszabb lesz, talán hasonló? BÚÉK! Boldog, békés, sikerekkel teli, szerencsés és áldott új évet mindenkinek!

2021. jan. 1. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Egy pocsék, fostos, undorító év volt, amivel szerintem az emberiség 99 százalékban egyetért. Az a csoda, hogy aszteroida nem jött, mert azon az egy dolgon kívül minden volt, ami szopóroller. Elmondhatatlanul örülök, hogy vége. Az persze már most látszik, hogy 2021 sem lesz jónak mondható, de talán egy hangyányival legalább élhetőbb, normálisabb évünk lesz.
2021. jan. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
És boldog újévet neked is természetesen.
2021. jan. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem panaszkodhatok.Nem rúgtak ki, meghosszabbították a munkaszerződésemet. Annyi, hogy a párommal október óta nem sikerült találkozni a koronavírus miatti határzár miatt. Pokolian hiányzunk egymásnak, 150 km van közöttünk, ő Steiermarkban,azon belül Passailban él, én Magyarországon,Szombathelyen, napi szinten rendszeresen beszélünk Viberen,WhatsAppon, most egyelőre kénytelenek vagyunk belenyugodni, és elfogadni, hogy ez van.
2021. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
78%
Borzalmas és felháborító esztendő volt ez: idén aztán a depressziótól a távoktatás nehézségein át, egészen életem első öngyilkossági kísérletéig minden rossz megtörtént velem!!! Február óta nem láttam az unokatestvéreimet, a nagyszüleimet is csak havonta 1-szer március óta! Depresszióba is estem, de már majdnem teljesen kijöttem belőle! 2021-ben (pontosabban 2021-nek a már COVID-mentes részén) igyekszem majd először is a családommal tölteni minden percemet, és bepótolni mindazt, amire tavaly nem jutott idő! BÚÉK mindenkinek (Próbálok bizakodni, hogz ezúttal tényleg boldog év lesz!)!
2021. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Kutyazabol hazafele kitoltottem egy lottot ... szamhuzas utan rogton ki is fog derulni, hogy milyen lesz az idei evem :)
2021. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ambivalens. Egy részről volt szakítás, munkahely elvesztése, rengeteg vita, halálesetek (Covid és más miatt is) másikról meg új kapcsolat, új meló, összeköltözés. Összességében én nem nevezem egyértelműen se pozitívnak, se negatívnak ezt az évet.
2021. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Ótvar fos év volt.

Mondom ezt úgy, hogy a munkámban nem volt változás, sőt még több is lett.

2021. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Rossz. Minden elmaradt. Munkában is. Ezért most bizonytalannak érzem a helyem.

De végül is szerencsések vagyunk. Senki nem lett beteg, senki nem veszítette el a munkáját a családban, baráti körben.

Remélem, 2021-ben normálisabban tudunk dolgozni. A pénz miatt is, meg egyébként is jobb a pörgés, mint a punnyadás.

2021. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Furcsa év volt nyilván, nekünk is voltak rosszabb, nehezebb pillanatok, sok lemondással járt ez az év, De nekünk mégis ez volt az egyik legszebb évünk, ugyanis januárban kiderült, hogy babát várok és szeptemberben meg is született a második gyerekünk.

Szóval én nem panaszkodom, nem siránkozom azon, hogy nem mehettünk nyaralni vagy ilyesmi. Nem történtek akkora rossz dolgok velünk, ellenben egy csodálatos kis új élet érkezett hozzánk😊

2021. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én sem panaszkodhatok erre az évre, semmi nem történt velem, ami olyan borzalmas lett volna, leszámítva talán azt, hogy lehet, hogy kétszer is elkaptam a vírust és mind a kettőször megbetegedtem, eléggé csúnyán, de legalább nem kellett kórházba kerülnöm, a családomból rajtam kívül senki nem kapta el, legalábbis nem betegedett meg, az idős hozzátartozóim egészségesek, senki nem vesztette el a munkáját a családból, a járvány miatt, viszonylag jól ment a nélkülözés. Eddig sem voltam az a nagy csavargó, aki nem bír otthon megülni és állandóan, mozikba, bulikba, bevásárlóközpontokba, meg össze-vissza járkál, szóval ezek számomra nem jelentettek hiányt, de megértem persze, akiknek nehezebben mentek az egyéni érdekek háttérbe helyezése. Utazni viszont szeretek, de igazából vannak Magyarországon belül is nagyon szép helyek. A digitális oktatás nekem eléggé könnyen ment, sőt talán még jobban is, mint a hagyományos, mert így kipihentebb voltam, természetesen rendkívül szolidáris és együttérző vagyok azokkal a családokkal, akiknek anyagiak vagy más okok miatt okozott nehézséget. Én úgy vagyok vele, hogy mindent kihoztam belőle amit lehetett és ezt minden évben megpróbálom! :-) BÚÉK mindenkinek! :-)))

2021. jan. 2. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!