Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Bárki elhiszi még ezt a...

Bárki elhiszi még ezt a nevetséges álhírt, amit bulvártévék minden évben, menetrendszerűen produkálnak, a petárdákkal elüldözött kutyákról ?

Figyelt kérdés

Elöször is, a villámlástól miért nem félnek ugyan ezek a kutyák ???? Abból miért nincs drámai álhir minden honapban ?

És mégis ki a fene számolna a koborkutyákat ? És honnan lehet tudni, hogy mitől menekült el a kutya, minden koborkutyát kihallgatnak ? És egyáltalán, 20 évnyi hisztériázás után, KI AZ AKI még mindig nem zárja be, nem köti meg a kutyáját ilyenkor, hanem lazán szabadon engedi az utcán, ami amúgy is tilos lenne ??

Szóval közröhej ez a nevetséges színjáték amít minden évben eltúlzott drámai ripacssággal adnak elő a bulvártévék, mintha ez egy valódi probléma lenne.



#kutya #petárda #bulvártévé
2021. jan. 5. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

????


A mi szomszédunk kutyája egy szilveszteri tűzijátékozáskor tűnt el, átugrotta a kerítést és soha nem látták többet. Szóval nem álhír.


A szüleim minden szilveszterkor otthon maradnak a kutyájukkal. Szegény jószág az asztal alatt gubbaszt órákig, behúzott farokkal, remegve.


Nyilván egy dörgéstől, vihartól is megijedhetnek a kutyák, de az általában messze nem olyan intenzív és jellemzően kevesebb ideig is tart.

2021. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Attól, hogy te nem tartasz valamit problémának a probléma még ott van.


Szomszédunk kutyája rettegett a tűzijátékoktól meg a durrogástól. Pedig alapvetően bátor, már már agresszív kutya volt.


Volt, hogy bezárták, lecibálta a pince ablakot és kiment. Vagy egyszer emlékszem oda mellette indított be a szomszéd egy rakétát, aztán a kutyát 3-4 utcával arrébb szedték össze, de még akkor is távolodóban volt.

2021. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
jó mondjuk az a gazda is megéri a pénzét, aki tudja hogy tűzijáték lesz, tehát kinnhagyja a kutyát a kertben, hadd tűnjön csak el. ha mondjuk fogná, bevinné a házba, beültetné a hangszigetelő kutya/macskakosárba, amit direkt tűzijátékhoz találtak fel, gondolom nem jönne rá az állat hogyan kell a kulcsra zárt lakásajtót kinyitni...
2021. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
TÉNY, hogy rengeteg (nem csak kutya) háziállat elszökött miatta és ezért senki nem okolható, de az is tény, hogy ennek nagyon sokszor a gazdája is oka, részben. Ugyanis sok olyan felelőtlen gazda van, aki kint hagyja az udvaron a kisállatát vagy esetleg, még a kaput is nyitva hagyja/valami rés van a kerítésen (mielőtt bárki is lehurrogna, ismerek egy ilyen illetőt). Nekem is van egy kutyám, szóval személyesen is érintett vagyok a témában és én sem szeretem, ha ilyen suhancok az utcán petárdáznak, mert először életveszélyes, másodszor az állatok retteg tőle, viszont a rendes fellőhető tűzijátékokat könnyen meg lehet oldani, nálunk például be van zárva és nem mehet ki, velünk egy szobába.
2021. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Kérdést miért nem lehet lepontozni?
2021. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Én sem vagyok a híve ezeknek a "petárdázások"-nak!


Pedig most éppen nincs háziállatom (csak volt egy macskám, de kimúlt szegénykém másfél éve.)


El tudom képzelni, hogy mennyire meg tudják ezek a "mennydörgések" ijeszteni szegény állatokat.


FELELŐS ÁLLATTARTÁS - ez lehetne mindenképpen a jelszó.

2021. jan. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Jake Paul ***** válasza:
4 Vicces amúgy négyes hogy inkáb tartasz gondnak egy másfél centis cigaretta nagyságú zöld rúd pukkanását mintsem egy legális 75 mm eres tűzijáték rakétát ami fent akkorát durran hogy azt mindenki hallja ezt az undorító propagandát már ami a petárdázás ellen megy régen is volt petárdázás érdekes régen nem volt ez a kutyapicsogás! mert először életveszélyes? Életveszélyes másfél centis durranó cigaretta neked mitől is életveszélyes volt hogy kiáltunk a kezünkbe egy egy darabbal pukant egyet oszt kész fele lerobban vége megmarad ahol a gipsz folytás van semmi életveszély nincs benne.
2021. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#7.


4. vagyok.


XDDDD :-DDDDDDDDDD


Te nyár közepén, pár héttel az év fele után, féléves, téli ünnepekkel kapcsolatos kérdéseket és válaszokat nézegetsz??? Most jöttem haza nyaralásról. Unalmas egy életed lehet...


De hogy válaszoljak, ezek r*hadtul nem cigaretták, hanem olyan pirotechnikai eszközök, amelyekkel olyan baleset idézhető elő, ami nem is orvosolható (például lerobban az ujja, a keze vagy rosszul van megcsinálva stb.). Azt hiszed véletlenül illegális? Azért, hogy a csúnya, gonosz, rendőrbácsi megbüntessen?

Másrészt a kutyusom frászt kap, a suhancoktól, akik itt durrogtatnak, égetnek a városban. A rakéta hangja max. annyi, mint egy repülőé, a tűzijáték pedig jóval halkabb, mint amikor a házad előtt gyújtogatnak...

2021. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Jake Paul ***** válasza:

Te nyár közepén, pár héttel az év fele után, féléves, téli ünnepekkel kapcsolatos kérdéseket és válaszokat nézegetsz???( Ó öcsém megvan írva a szent könyvbe hogy nem lehet vagy mi? Most jöttem haza nyaralásról. Unalmas egy életed lehet... Ember most jön az Augusztus 20 ka. Ezt a kérdést kiadja hogyha beírod hogy 20 kai tűzijáték


De hogy válaszoljak, ezek r*hadtul nem cigaretták, hanem olyan pirotechnikai eszközök,( nem mondod ember kihitte volna el hogy a petárda az cigaretta hátha megszívod valóban lehet bajod egy kis fűlzugással felszerelve :) amelyekkel olyan baleset idézhető elő, ami nem is orvosolható XDDD( persze álmaidban) Ember még mindig nem értesz hozzá de akkor lássál igazi petárdát mert már ez a nevetséges károgásod nekem kínos amit tudás hiányában ideböfögsz folyton: Tessék petárda

https://www.youtube.com/watch?v=XM9D4Xr0s8k (Az ostoba hisztéria keltő hazugságokkal szemben, itt a valóság a petárdákról.

Dokumentumfilm a petárdák életéről ebben a videóban felrobbantunk kézben 4 különböző petárdát ami a hisztéria keltő média szerint már végtagveszteséggel járna na ennyit is a hazugságokról . :)) (ebben a videóban felrobbantanak kézbe 6 robbanós petárdát ezt is megtekintheted https://www.youtube.com/watch?v=wKyh0LY5w90

Azt hiszed véletlenül illegális? Azért, hogy a csúnya, gonosz, rendőrbácsi megbüntessen? ÍGY VAN! Kerestek annak idején egy bűnbakot merthogy ám régen is csak az ilyen cigicsikk méretűeket lehetett kapni kedves 4 es beálították a legveszélyesebb eszköznek ráhuztak egy hazug propagandát és íme a megtévesztés magas iskolája videóban látott petárdák szlovákiában ,cseh országban játékbolt és ápiszokban vehetőek meg egész évben biztos az egész világ hülye és mi vagyunk normálisak ugye? A petárda betiltása a fekete piacnak is nagy hasznot hozott meg a politikai érdekeknek fekete piac 10 szeres áron tudta eladni és a cigoknak is szép hasznot hozott a biznisz. A rakéta hangja max. annyi, mint egy repülőé,? XDDD Ember te nem igazán ismered a pyrotechnikai eszközöket eléggé le vagy maradva az f2 be sorolt rakéták többsége akkorát szólnak mint az állat de kiemelném a salute rakétákat is mint a zink rakéták ami ha már fölmegy szól akkorát mint a mennydörgés. ( Ez egy magyar videó tangó rakéta szett tesztelése némelyiktől beindult a kocsi riasztó is amire még egy kicsi zöld petárda pukkanása se volt képes) https://www.youtube.com/watch?v=lMASZoBMNrY

a tűzijáték pedig jóval halkabb, mint amikor a házad előtt gyújtogatnak...? A petárda halkabb mint a tűzijáték csak nem kicsit vagy elvakult ebben a témakörben is nálunk a nagy téren hoztak le valakik piros vastag petárdát egyik évbe szilveszterkor eldobáltak vagy 10 et és egy legális bombatelep hangja úgy kenterbe verte a petárdát hogy csak néztem alig lehetett hallani is azokat a petárdákat (pedig ez még mega petárda is volt)

2021. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Ki olvassa ezt végig? :-D
2021. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!