Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szegeden jó bulihelyet tudtok...

Szegeden jó bulihelyet tudtok szilveszterre?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk
2011. dec. 18. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Huhh, passz. A Sing sing nem tudom, hogy korhatáros-e, tehát hogy most 18+ vagy 16+ a hely. Azt tudom, hogy a Jate, Retro 18+ helyek, gondolom a szilveszter sem kivétel.
2011. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sing 18+os..
2011. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljatok egy könnyed házibulit, mert nem tudok olyan helyről, ahova 16 éveseket beengednek.
2011. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor passz, én más helyet nem ismerek Szegeden. Olyat meg főleg nem, ami 16 éves korhatáros.

Egyik évben barátnőmék voltak egy élőzenés helyen, svédasztal is volt, szerintem ott nem lehetett 18-os korhatár, nézz szét hátha hirdetnek valamit.

2011. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szervezzetek házibulit. Mi is azt tesszük, igaz nálunk 28 az átlagéletkor! :)


F/29

2011. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
maradjatok otthon a feneketeken
2011. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Retro Club(ami tini Retro) ott nem tudom, hogy lesz-e szilveszterkor valami, sing singbe nem fognak beengedni, hacsak nincs protekciód, Pivo kocsmába bemehetsz, senki nem néz majd, Cubába is lenézhetsz, de ott idősebbek szoktak lenni, Etázsba szoktak még mindenkit beengedni, és ott rendesek is, nem tudom, hogy szilveszterkor lesznek-e itt bulik, nézd meg neten biztos hirdetik, ha lesz.
2011. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!