Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol tölhetné egy magamfajtam...

Hol tölhetné egy magamfajtam magányos, megtört férfi (25) a Szilvesztert ha nincs senkije, ha nincs múltja, jelene, jövője?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Fiatalember!

Rengeteg lehetőséged van, ha nem zárkózol el a világ elől!!!

Szórakozóhelyen,wellness szállodában, utcabálon

2011. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, attól mert még nincsenek barátaid, lehetsz boldog/jól érezheted magad. Sokan mennek el szórakozni egyedül pont azért, hogy ismerkedjenek (nem csak párkapcsolati célból).
2011. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen? Legalább keresel egy kis plusz pénzt. Persze csak akkor, ha olyan a munkahelyed, hogy lehet melózni karácsonykor is.


(mázli, hogy az enyémen lehet)

2011. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szilveszter sem több egy bármelyik másik napnál, ami év közben nem zavar, az december 31-én sem fog. Lány vagyok, ezért nem tudok ötleteket adni, mert én biztos nem mennék idegenek közé, de szorítok neked.
2011. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, kedvesek vagytok.
2011. dec. 22. 19:17
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy egy magamfajta magányos, megtört, sajnos már negyvenes nő: mint a többi napot. Egy kis pezsgő, egy kis tévézés, netezés, alvás.
2011. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen már nekem is volt, egyedül voltam és nem éreztem jól magam a bőrömben, minden rossz volt. A szilvesztert egyedül töltöttem, csak és kizárólag olyan dolgokkal, amiket szeretek csinálni, amik lelkileg feltöltenek. Aztán feltöltekezve indultam neki az új évnek, utána sokkal jobban összejöttek a dolgaim.


Ne add fel! :)

2011. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, mert Én is hanonlóképpen érzek, de valamit ne felejts el!

Van neted, gondolom egy meleg szobából írsz és vacsoráztál is..... nagyon, de nagyon sok ember van akinek ezek nem adatnak meg.

Tudom sovány vígasz, de próbálj meg annak örülni amid van és ne azon szomorkodni ami nincs.

2011. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%

hasonlo a szitu. én is már 3-4 éve itthon vagyok szilveszterkor, egyedül a kutyámmal. nincsenek olyan barátaim már akik elhívnának. szüleim is mennek, kutyusommal vagyok kettesben, és nagyon szarul érzem magam általában.

vidéki kis faluban lakom, itt sajna nincs ugy hogy ismeretlenek közé elmegyek egy discoba.


22/L

2011. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Töltsétek együtt az utolsóval ;)
2011. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!