Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszteri összejövetel?...

Szilveszteri összejövetel? Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon összebeszéltünk egy csoportba, hogy jó lenne egy szilveszteri összejövetelt szervezni. A téma közös és egy megyéből vagyunk egytől-egyig.

Hol tudnánk ezt megvalósítani? Vagy már késő?..

Tippeket, ötleteket szívesen várok!


2011. dec. 28. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mondjok megye székhelyen , az mindig nagyobb város valamelyest, melyik megyéből vagytok?
2011. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Borsod
2011. dec. 29. 10:26
 3/4 anonim válasza:
Bocsi,h ilyen későn vettem észre kérdésed,de ilyenkor mondjuk elmehettek moziba,de ha olcsó ám jó hangulatú bulit akarsz (ahol nem zavar h a melleted ülő popcorn-t eszik)akkor megbeszélhettek 1 filmet.Vagy ha valakinek van "kinti" kertje ,ott grillezhettek,süthettek szalcsit és számolhattok 3 2 1 BUÉK! :) Remélem segítettem :)
2012. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én az előző vagyok

Én is borsodi vagyok,a miskolci plázá jó hely ott is lóghattok és mozizhattok is ;)

2012. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!