Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nincs kedvem sehova bulizni...

Nincs kedvem sehova bulizni menni szilveszterkor, csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Valahogy nem érzem, hogy azzal kéne befejeznem és elkezdenem egy évet hogy leiszom magam, és mintha ez az ünnep csak erről szólna. csak nekem furcsa hogy az emberek már annyira nem képesek elviselni józanon egymás társaságát hogy már ezen az egy napon sem tudnak mértéket tartani?

(mellesleg nem az alkohol ellen vagyok csak nem értem miért kell csak erről szólnia az ünnepnek)



#szilveszter #liberalizmus #2.Gergely pápa
2015. dec. 30. 16:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is így vagyok. Engem is hívtak házibuliba, de tudom, hogy csak arról fog szólna, hogy mindenki leissza magát, nekem pedig nincs kedvem ehhez. Számomra ez nem szórakozás. Még ha mértéket tudnának tartani, azt mondom oké, de hogy direkt az a lényege a bulinak, hogy mindenki a sárga földig issza magát, abban nem értem, mi a jó. Akkor már inkább itthon maradok és sorozatot nézek.
2015. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is otthon leszek a TV előtt nagyvalószínűséggel.
2015. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Én is jobban vágyok rá, hogy itthon legyek, nyugiban, melegben, egy-két emberrel. Szeretek bulizni, de ez a kötelező bulizni szilveszter nem jön be, ráadásul mindenhol ilyenkor tömegnyomor van, mindenki be van sózva attól, szilveszter van, holott ugyanolyan este, mint a többi.
2015. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanígy vagyok! :D nem tudom elképzelni hogy ez miért jó az embereknek. akkor már inkább alszom egy jót vagy valami
2015. dec. 30. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. 2-án dolgozok, van összesen négy napom tanulni két vizsgára is. Nem hiányzik,hogy másnapos legyek,és azzal megint elmegy egy nap.

Kibeszélhetnek,hogy mennyire szánalmas vagyok ,lesz.arom

:)

2015. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sosem megyek, de nem tudom, hogy miért kell erről folyton kérdéseket kiírni. Ha valaki szerint "gáz", akkor elmész bulizni, vagy mi?

Szerintem az a gáz, ha valaki bármit azért csinál, hogy megfeleljen valami vélt vagy valós elvárásoknak...

2015. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
teljes mértékben egyetértek, mindenki csinálja azt amihez kedve van és nem amit a társadalom elvár tőle. csak kiváncsi vagyok hogy azért van e még pár ember aki így gondolkozik és nekik mi a véleményük.
2015. dec. 30. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én is itthon leszek, mert utálom az ilyen heringbulikat, ma már a boltba sem lehetett mozdulni a tömegtől, utálom, hogy mindenki így bekattan :S

itthon csinálunk miniszendvicseket, meleg van, kedvemre fetrenghetek, ha álmos vagyok, akár alhatok is :) el nem cserélném egy hideg klubbra, meg rókázó emberekre

2015. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kedvem :D


Én szeretek szórakozni járni, ma is megyek, és 2.-án is.

De normális keretek között, persze fogok inni, de nem a sárga földig.


Én sem értem hogy mi a jó abban, hogy kötelezően igyuk le magunkat matt részegre.


Én tanulni fogok :D, azután majd 9-fél 10 fele átmegyek a nagynénémhez kajálni és koccintani (ilyen kisebb bulit tart, a szüleim és a bátyám pedig máshol szilvesztereznek.)

2015. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na igen ezek a programok amiket írtatok már jobban tetszenek :D
2015. dec. 30. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!