Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti a helyemben elmennétek a...

Ti a helyemben elmennétek a szülőkkel batyus bálba?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam elhívott egy házibuliba, de elutasítottam a meghívást. Egyszer voltban ilyen buliban ( tavaly szilveszterkor ), de nem éreztem jól magamat. Mindenki lerészegedett, őrjöngött, és ez meg nem az én világom. Éjfél után le is léptem.

Mára azt terveztem hogy egy rakat egészségtelen kajával letelepszek a TV elé, és keresek valami jó filmet. Erre jöttek a szüleim hogy milyen dolog már egyedül tölteni a szilvesztert itthon, és hogy nincs még egy olyan tizenéves aki nem szeretne bulizni, ergo még a szüleim érzékeltetik velem hogy milyen gáz vagyok ( bár engem ez nem érdekel ). Mondták hogy legalább menjek velük a batyus bálba, mert a szilvesztert nem szabad egyedül tölteni. Ehhez sincs most túl sok kedvem, de állandóan csesztetnek. Ti elmennétek a helyemben? Sőt, egyáltalán van még itt olyan tizenéves, aki a szüleivel megy szilveszterezni? :D



2015. dec. 31. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és 17/F :D
2015. dec. 31. 12:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tedd azt, ami neked jól esik. Amíg nem ártasz vele senkinek. (Monyuk hát az egészségtelen kaja... De mondjuk ha csipsz az elvileg krumpli, de nemtom, de ezt csak zárójelbe, mert most nem ez a téma) Tehát akkor: Most ne hagyjad már magad befolyásolni meg lemondani arról amit elterveztél, mások kedvéért. Valahol olvastam, hogy a te életedben te vagy a főszereplő. Hát ne más mondja már meg, hogy mi neked a legjobb, meg hogy te mit szeretnél. Azt te tudod a legjobban. Erőltetni meg semmit nem kell.
2015. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Alapjában véve nem szoktam sok egészségtelen kaját enni, de most szilveszterkor lehet kivételezni. ;)

Egyébként igazad van. Azt kell csinálni amit jónak látok, csak nem értem mi ez a társadalmi elvárás még a szülők részéről hogy hogy tinédzser kor egyenlő a féktelen bulizással. Nem mindenki vágyik erre...

2015. dec. 31. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szívesen szilvesztereznék az anyámékkal, inkább az egyetlen létező jó haverommal de ő meg messze lakik és meg se hívott magához. Így viszont nekem magányosan kell töltenem az idei szilveszteremet is, bárcsak engem is hívna valaki bulizni estére.
2015. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben maradnék otthon, ezt is fogom tenni :D az a lényeg, hogy te kellemesen érezd magad, nem az, hogy mások mit gondolnak
2015. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, végül itthon maradtam.

Már pattog a kukorica, a szendvicsek elkészítve, boros kóla kitöltve, TV beizzítva. :D

2015. dec. 31. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Boldog Új Évet!:)
2016. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Boldog Új Évet! :)
2016. jan. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!