Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit csinál most szilveszter...

Ki mit csinál most szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Leírnád részletesen hogy hogyan alakul/alakult a szilveszter estéd? Hány éves vagy? és van gyermeked?

Én 5 éve vagyok házas, van egy 1 éves gyermek, mi itthon vagyunk, az egész család. (férjem, gyermekem és én) most épp sütőtök sül a sütőben, amúgy virslis franciasalátát csináltam. Most még játék van, utána fürdés és valószínűleg a gyerek elalvása után egy kis tévé nézés majd alvás. Nem hiszem hogy megvárjuk az éjfélt. 30 évesek vagyunk.



2015. dec. 31. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Este 9-től lesz egy jó scifi film a Cool csatornán.

Azt fogjuk nézni a családdal.

Utána lehet kimegyünk a testvéremmel a városba körbenézni hogy mi van, de túl sokáig nem hiszem hogy kint leszünk.

17/F

2015. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti terv úgy volt, hogy elmegyünk bulizni a legjobb barátnőmmel, de nem jutottam el a szomszéd városba sem. Az előtte lévő terv az volt, hogy kimegyek Edelénybe a haverommal egy házibulira, azt meg lemondták.

Tehát most itthon rohadok, van itthon egy üveg pia, már ittam belőle kettőt, éjfélre kivégzem. Rohadtul unatkozom, magányos vagyok. Éjfélkor koccintok faterékkal, aztán hajnalban valamit csinálok.

Jelenleg a haverommal beszélek aki szintén siránkozik, hogy otthon van egyedül.

Nem tudom mit kezdjek magammal, éjfél körül szerintem lemegyek petárdázni meg tűzijátékozni és ennyi.

Esetleg South Parkot nézek.

2015. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Virslit főztem,kb. este 6-óta kezdtem tűzijátékozni,kétszer már kint voltam,ezt kb. fél egyig csinálom.Majd azután pezsgő,pálinka,sör esetleg még egy kis bor ivászat zene hallgatás és tévé nézés mellett.természetesen mikor iszok akkor már nem fogok tűzijátékozni.18/f
2015. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami sajtos akármit eszek és bort iszok, közben tv-t nézek (TV2-t egész pontosan) és várom az éjfélt

19/F

2015. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Netezem a férjem pedig a másik ágyon fekszik és nézi a tv-t, nem is szólunk egymáshoz.

Ketten élünk, sajnos még nincs gyerekünk és nagyon kevés az olyan amit együtt csinálnánk...:(


Toros káposztát azt együtt csináltunk és együtt ettünk délután. Ennyi. Virslit nem kér, ezért nem csinálunk.


Alkoholt ő nem szereti ezért én se iszok most, majd a barátaimmal fogok máskor...


Én 32/N, Ő 33/F

2015. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!