Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek hogy telt a szilveszter?

Kinek hogy telt a szilveszter?

Figyelt kérdés
Tett valaki szilveszteri fogadalmat?

2016. jan. 1. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekiállok kondizni megint :-D


24/f

2016. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%

Rájöttem, hogy 15 éves lány létemre nagyon jól bírom a piát. A barátaimmal illetve a párocskámmal szilvesztereztem és eddig nem ittam, de a kíváncsiság... Megittam 2 nagy korsó limbót, 5 pohár vörösbort, két felest, egy kis whiskyt meg jégert, meg persze egy pohár pezsgõt. És csak annyi volt, hogy nem tudtam egyenesen menni, meg mosolyogtam, meg mindenkit nagyon szerettem.

Fogadalmam pedig nem szoktam tenni :-)

2016. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Párommal töltöttem a szilvesztert. Éjfélkor koccintottunk, ettünk virslit, majd megnéztünk egy filmet és aludtunk. Én jól éreztem magam, én az ilyen pihenős ünnepléseket szeretem :D


Fogadalom? Annyi csak, hogy kevésbé akarok halogatni 2016-ban.

2016. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

aludtam


tettem

2016. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10kor rájöttem, hogy nem jó ez így, hogy van jegyem egy buliba és a szobámba ülök, ezért lementem, lenn voltam egy órát és rájöttem, hogy nem nekem való, ezért visszajöttem és lefeküdtem aludni.. Megfogadtam, hogy jövőre el sem megyek..:D


25/L

2016. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#6 hat miert magad mentel? persze h nem volt jo a buli :D

nem jo az ilyesmit az utolso percbe eldonteni.


tettem..de h meg e lesz tartva..az mas kerdes :D

2016. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én meleg létemre végigkavartam a bulit egy csajjal szóval kimondhatom hogy eléggé érdekes szilveszterem volt... :D
2016. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi délután hatig színházban voltunk majd otthon ünnepeltünk. tettem fogadalmat, kívántam is de nem árulom el mert nem teljesül! :)

éjfélig várakozás közben pedig meghallgattuk az összes kedvenc zenénket anyával. ♫♫♫

2016. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!