Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan kell használni egy...

Hogyan kell használni egy tüzijáték telepet?

Figyelt kérdés
IDén vettünk először telepet, eddig csak ilyen sárkánytojás meg ilyenek voltak, és most van egy Pearl harbor telepünk. Annyi lenne a lényeg, hogy csak a gyujtózsinórt védő kis cuccot kell leszedni vaaaagy a tetejéről is le kell szedni a papírt? Vagy azt egyszerűen átlövi?

2016. dec. 29. 22:18
 1/7 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Leteszed, 2 oldalról 2 téglával vagy valamivel megtámasztod (csak biztos ami biztos alapon), utána meggyújtod a zsinórt és megy is :)

Semmi mást nem kell csinálni, ezek a cuccok mind ilyen tipikus "ready to use".

2016. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Bele kell ülni.
2016. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell levenni a tetejéről a papírt, de én le szoktam.
2016. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem kell róla leszedni a papírt azt átfogja lőni az csak azért van rajta hogy semmiféle nedvesség ne érje a benne lévő bombákat. Ami a telp működését illeti, leteszed egy sima felületre megtámasztod 2 oldalról téglával,meggyújtod és eltávolodsz!
2016. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az amit előttem elmondtak, leteszed, kitámasztod 2 oldalról, megkeresed a kanócot és meggyújtod majd élvezed azt a 15 másodpercet ameddig tart.
2016. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok kilőttük minden jól ment és király volt! boldog újévet nektek!
2017. jan. 1. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
BUÉK! :-)
2017. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!