Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Semmi kedvem nem volt az...

Semmi kedvem nem volt az ünnepekhez?

Figyelt kérdés

Üdvözletem. 3 gyerekes anyuka vagyok. Eltelt a karácsony a fám már nem világit rá se birok nézni. Itt a szilveszter anihez semmi kedvem leszivesebben lefeküdnék és átaludnám az egészet.

Tudom honnan ez az érzés olyan mintha megjágyszás lenne az egész karácsony. 26 án végre mondom vége mindennek. Az egész ünnep arról szolt kithogyan ugrálok körbe. Sétához sinvs kedv. Semmihez. Ugy érzem utálom az egész ünnepeket. Fáradt vagyok álmos mindig. Duzzogom hogy már megint anya ez kell az kell. Pisiltem éhes vagyok. Amit jol felturnak aztán ott marad.

A párom is a hovbiával van elfoglalva. Nekem semmi se jut csak az ugrálás. Karácsonykor jött egy pillanat amikor azr mobdtam de jó itt van mindenki. A párom rokonai jöttek mentek. De az enyémek sehol. Mert látni nem bírja őket. Majd valahol máshol találkozz velük mondta. Van igy valaji még?? Irjatok lecci


2016. dec. 30. 04:35
 1/3 A kérdező kommentje:
.
2016. dec. 30. 11:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát: mindennel bajod van, mert a párod nem veszi ki a részét a családi életből, és te meg ugrálsz,majd bele szakadsz.


Ez nem oldódik meg. Ezt meg kell oldanod. Beszélj vele és szervezzétek át a feladatokat!


Annak, hogy te hülyére gályázod magad, semmi köze az ünnepekhez, neked a melóval és az elhanyagoltsággal van bajod.

2016. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amit leírsz,röviden úgy hívják: női betegség.
2016. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!