Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tervek Szilveszterre?

Tervek Szilveszterre?

Figyelt kérdés

tudom hogy még korai,de irhatok

én egy apartmanba szeretném tölteni egy lányal


2017. szept. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátokkal fogjuk eltölteni valamelyikünknél. Ha pedig nem jönne össze ez a terv, akkor pedig a családdal fogom tölteni.
2017. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is egy luxusapartmanban szeretném tölteni egy fiatal, helyes lánnyal, de még nem jelentkezett a lány.
2017. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Utolsó, hasonlóan gondolkodunk. Én is egy luxusszállodára gondoltam és egy fiatal lányra. Ugyanitt fiatal lányok jelentkezését várom :D
2017. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért lassan de közeledik :)

Én rohadtul várom. Belegondolva, hogy már csak 3 hónap és ezelőtt 3 hónappal még nyár volt... kicsit ijesztő de jó érzés :)

ki tudja mi jön az életeben (remélem egy szép lányt megismerek) de még tavasszal megbeszéltük a cimbikkel, hogy a tavalyit megint összehozzuk. Jó is volt, csak kicsit sokat ittam és most kevesebbet fogok az 100%. Remélem összejön a tavalyi. :)


Érdekes, eddig 3 szilveszteri buliban voltam mindegyik más volt és más miatt volt j de rossz egyik sem volt. Az első volt a legjobb az teli volt izgalommal két helyen is voltunk, a második egy új közösség volt de jó sokan voltunk és a felét ismertem is jó kis buli volt az is. A harmadik meg igazi házibuli csak ott korán végem lett és már kevesebben is maradtunk. Az megint jó lenne, mert más tervem nincs csak annyi változás lenne jó, ha egy új személy csatlakozna oda vagy ott megismernék valakit aki 2018ra nagy hatással lesz rám :)


2018 közeledsz!!!! :)

2017. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
#4 20 napja is nyár volt
2017. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
#5 megfogtad a lenyeget baratom 😀
2017. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
szolgálatban leszek, hogy a fiatalok valahogy bejussanak a detoxra!-mentő sofőr.
2017. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!