Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki melyiket preferálja jobban...

Csongor444 kérdése:

Ki melyiket preferálja jobban szilveszterre? Alkohol vagy Tűzijáték Szórakozóhely, Disco vagy Baráti összejövetel, Kisebb lélekszámú házibuli

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

1 pohár pezsgő azért kell éjfélre,viszont a tűzijátékot jobban preferálom.

Szórakozóhely,disco helyett egyértelműen baráti összejövetel.

20/l

2017. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mivel én egyáltalán nem iszom és a tűzijátékozás a hobbim így nem kérdés, hogy tűzijáték. Én a baráti összejöveteleket preferálom leginkább jó kis zenével a háttérben.

21/F

2017. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Én személy szerint a baráti összejövetelt kedvelem tüzijátékkal és egy kis pezsgővel

2017. dec. 5. 12:35
 4/6 anonim válasza:
En a szüzessègemet fogom elveszteni :D
2017. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jobb szeretem családi körben ünnepleni a szilvesztert, új3velső napját. Éjfélig filmezünk, éjfélben dudákkal, sípokkal járulunk hozzá a más által fellőtt tűzijátékhoz, durrogtatáshoz, ennek fél óra alatt vége. Után bent lelülünk, pezsgőt bontunk, lencselevest, majd debreceni kolbászt, virslit, aztán fagyit eszünk. Hajnalig beszélgetünk, felidézzünk az előző évi dolgokat, képeket, aztán hajnalban sétálunk egyet és megyünk aludni 1-je estig.
2017. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Baráti összejövetel, házibuli.

Aztán éjfélre kimegyünk megnézzük a tűzijátékot, majd visszamegyünk és tovább bulizunk. A legjobb :)

2017. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!