Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Budapesten szilveszter éjjel...

Budapesten szilveszter éjjel vannak szabadtéri programok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Budapest szilveszter éjjel konkrétan háborús övezet. Az utcák, a szórakozóhelyek, az aluljárók, a megállók, minden tele van emberrel. Mint egy átlagos reggeli csúcsforgalom, megszorozva mondjuk tízzel. Minden sarkon 3-4 árus, a testi épséged meg folyamatos veszélyben van, mert dobálják a lábad alá a petárdákat, közben meg szemből neked jönnek a csatak részeg külföldiek, miután lehányták valakinek az ott parkoló autóját.

A Gozsdu udvarban legutóbb szó szerint mozdulni sem lehetett, bementünk, de esélyünk sem volt inni semmit, menekülnünk kellett kifelé, áttörve az embereken, hogy ne tapossanak el.

Úgyhogy igen, bőven lesznek szabadtéri programok, többek között a tűzijáték is.

2017. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előttem mindent leírtak. Nem beszélve a "zajtömegről". Petárda, trombita fújás mindenfelé. 15 évesen ejj de élveztem ;)
2017. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én eddig házibuliban voltam szilveszterkor, idén azonban ez kimarad. Utálom a tömegnyomort, így diszkók kizárva. Gondoltam, hátha valamerre lesz valami koncert stb éjfélig. De akkor maradunk itthon egy üveg pezsgővel 😅😊

2017. dec. 29. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!